Timothée onayladı: Dune’un 2. filmi geliyor! İşte merak edilen ayrıntılar

Destansı bilim kurgu filminin ilk kısmı geçen hafta sinemalarda gösterildikten sonra büyük etki yarattı.

28 Ekim 2021, Perşembe 12:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen hafta izleyiciyle buluşan Dune, bilim kurgu aşıklarına adeta şölen yaşatırken; akıllarda ister istemez ‘Dune’un devam filmi ne zaman çıkacak?’ sorusu oluştu. 

Legendary Entertainment'ın ilk filmin güçlü ABD'de yaptığı güçlü açılışın ardından, 26 Ekim'de sosyal medyadan filme doyamayanlara seslendi;

"Bu sadece başlangıç...".
" Şimdiye kadar Dune deneyimi olanlara ve önümüzdeki günlerde ve haftalarda gidecek olanlara teşekkür ederiz . Yolculuğa devam etmekten heyecan duyuyoruz! "


Dune’un ikinci filmi yapım aşamasında! 

Sadece Dune: Part 2'nin ne zaman yayınlanacağını merak edenler için resmi yayın tarihi ise 20 Ekim 2023 gibi görünüyor.

Denis Villeneuve konuyla ilgili şöyle diyor; "Bu büyüklükte bir filmde hızlı gitmek için hala setler, kostümler yapmanız gerekiyor, bu yüzden aylardan bahsediyoruz"Frank Herbert’in 1965 yılında yazdığı ‘Dune’ romanının ikinci yarısını ele alan 2. Film, Chalamet’in karakteri Paul’un Chani ve fremenlerle Arrakis’i kurtarmasını konu alıyor.

İkinci filmin ne zaman yayınlanacağı henüz sır gibi saklanırken ‘Dune: Part 2’ şimdiden sosyal medyanın gündemine girmeyi başardı.

İlk filmi izlemeyenler için spoiler niteliği olabileceğini hatırlatarak Dune part2 için yayılan bazı haberleri sizinle paylaşıyoruz;

Hala kadronun resmi onayını almadı ancak bazı söylentiler hızla yayılıyor.

Devam filminin Timothée Chalamet'i Paul Atreides olarak geri getirmesi ve ikinci filmdeki potansiyel yardımcı başrolü Zendaya'nın Chani'si olması ihtimali yüksek..

Villeneuve, Zendaya'nın İkinci Bölümde daha büyük bir rolü olacağını söyledi ve Paul'ün Chani ile ilk filmin sonunda nihayet tanıştığı göz önüne alındığında, ilişkilerinin devam filminin merkezinde olduğunu görmek sürpriz olmayabilir

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 21 yüzyılın en iyi 10 dizisi belirlendi