TOKİ kura çekilişi ne zaman? Tarih netleşti mi?

TOKİ 50 bin konut projesi büyük bir rağbet görmüştü. Süreç 6 Mart'ta başlarken başvurular hala devam ediyor. Başvurularını tamamlayan binlerce kişi ise "TOKİ kura çekilişi ne zaman?" sorusuna yanıt arıyor.

11 Nisan 2019, Perşembe 15:51
A A
TOKİ kura çekilişi ne zaman? Tarih netleşti mi?

TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak? Binlerce vatandaş, uygun koşullarda ev sahibi olmak için TOKİ'nin 50 bin konutluk projesine başvuru yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Başvurularını tamamlayanlar kura sonucunu bir an evvel öğrenmek istiyor bu nedenle de aramaları sıklaştırmış durumda...İşte konuyla ilgili detaylar...

TOKİ KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

TOKİ'nin 50 bin konut projesi için Engelli, Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimlerinin başvuruları devam ediyor. Son başvuru tarihi ise 19 Nisan olarak belirlendi. Bu nedenle kura sonuçlarının 19 Nisan'dan sonra açıklanması bekleniyor. TOKİ'den yapılan açıklamada ise "Kura tarihi ileride duyurulacaktır." denildi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.