Tolgahan Sayışman sarıhumma aşısından hastanelik oldu

Tolgahan Sayışman sarıhumma aşısından hastanelik oldu

Afrika seyahati öncesi sarıhumma aşısı yaptıran Tolgahan Sayışman hastanelik oldu. Yüksek ateş şikayetiyle hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu, geceyi acilde geçirdi

24 Mart 2018, Cumartesi 11:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Rol aldığı diziler sayesinde Afrika’da da ünlenen Tolgahan Sayışman’a geniş bir hayran kitlesinin bulunduğu Angola’dan davet geldi. Daveti kabul eden ve önümüzdeki hafta ülkeye gidecek olan ünlü oyuncu, seyahat öncesi zorunlu tutulan sarıhumma aşısını yaptırdı. Ancak bu aşı Tolga Sayışman’ı hastanelik etti.

ALERJİK REAKSİYON GÖSTERDİ

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre aşı sonrası vücudu alerjik reaksiyon gösteren Tolgahan Sayışman, akşam saatlerinde yüksek ateş şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Gerekli tedavi uygulandıktan sonra gece boyunca müşahede altında tutulan oyuncu, ertesi gün taburcu edildi. Bu talihsiz durum, Tolgahan Sayışman’ın Arnavutluk seyahatinin de iptal olmasına yol açtı.

EŞİNİN YANINA GİDEMEDİ

Ünlü oyuncu, Arnavutluk’ta televizyon programı sunmaya başlayan eşi Almeda Abazi’nin ilk yayınında yanında olmayı planlıyordu. Ancak doktoru dinlenmesi gerektiğini söyleyince Tolgahan Sayışman evinde kalmayı tercih etti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Billie Eilish, verdiği pozlarla tarihe geçti