Tom Hiddleston, Taylor Swift için konuştu: 'Pişman değilim'

Hollywood yıldızı Tom Hiddleston, geçen yıl eylül ayında Taylor Swift ile sona eren ilişkisi hakkında 'Pişman değilim' dedi

02 Nisan 2017, Pazar 21:42
A A

Taylor Swift ile yaşadığı aşkla gündeme gelen ve üç aylık birliktelikten sonra ayrılan Tom Hiddleston, ilişkisi hakkında konuştu.  

Paparazziler tarafından görüntülenmesinden sonra Taylor Swift’le ilişki yaşadığı ortaya çıkan ve bu birlikteliğin ardından paparazzilerin hedefinde kalmaya devam eden İngiliz oyuncu, Hürriyet’e verdiği röportajda yaşadıklarından pişman olmadığını söyledi.  

'NEDEN PİŞMAN OLAYIM?'

'NEDEN PİŞMAN OLAYIM?'

“Neden pişmanlık duymalıyım ki?” diyen 36 yaşındaki aktör, “Yanlış anlaşılmak, yanlış yorumlanmak benim kontrolümde değil. Herkesin özel hayatını yaşama hakkı var” dedi.  

'BUNA İZİN VERMEYECEĞİM'

'BUNA İZİN VERMEYECEĞİM'

İşini çok sevdiğini söyleyen ünlü oyuncu, “Kendini her anlamda işine adamış bir adamım. Yaptığımız, göz önünde olan bir iş ama özel hayatımla iş hayatımın çatışmasını kesinlikle istemiyorum ve buna izin vermeyeceğim” dedi.  

'BENİM KONTROLÜMDE DEĞİL'

'BENİM KONTROLÜMDE DEĞİL'

Hiddleston şöhrete olan bakış açısını şöyle ifade etti: “Judy Dench, yıllar önce ‘Şöhret, yaptığımız işin bir neticesi ama amaç değil’ demişti. Çok doğru. Amaç, her zaman yaptığım işi en iyi şekilde yapmak. Çünkü arkamda sadece yaptığım işler kalacak. Onun dışında şöhret sadece başkalarının bizim hakkımızda yarattığı bir algı ve maalesef benim kontrolümde olan bir şey değil.”

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.