Tuba Büyüküstün: Herkes birbirine benzemeye başladı

Tuba Büyüküstün, salgın nedeniyle evinde kızları Maya ve Toprak'la zaman geçiriyor. Bu süreçte sosyal medya üzerinden canlı yayınlar yapıyor. Büyüküstün, en son yaptığı canlı yayında güzellik ve estetik konularına değindi.

15 Mayıs 2020, Cuma 14:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Tuba Büyüküstün, corona virüs salgınından dolayı evinde kızları Maya ve Toprak'la zaman geçiriyor. Karantina günlerinde sosyal medya üzerinden hayranlarıyla canlı yayında buluşuyor.

Büyüküstün, en son yaptığı canlı yayında güzellik ve estetik konularına değindi.


Her zaman doğallıktan yana olduğunu ve estetik müdahaleler nedeniyle aynı tipte birçok kadının olduğunu söyleyen Tuba Büyüküstün, şöyle konuştu:

Ben zaten iğneden de korkarım. Son dönemde herkes birbirine benzemeye başladı.

Çok kendime bakan biri değilim. Bakmayı istiyorum, bakanlara çok saygı duyuyorum, hayran kalıyorum ama ben çok başarılı değilim o konuda.

Doğal yöntemlerle çözülmeyen durumlarda operasyon yapılması gerektiğini, gençlerin sahip olduğu şeyleri harcadığını söyleyen Büyüküstün, "Çok genç insanlar yapınca hani çünkü gençler, cilt güzel, o yüz, göz çok güzel zaten" dedi.

Tuba Büyüküstün şöyle devam etti:

Onunla oynamak bana sahip olduğun şeyi harcamak gibi geliyor. Güzel uygulamalar var ama ben doğaldan yanayım. Doğal yöntemlerle çözemeyecek durumlar varsa başka şeylere başvurmak gerek. Ben de zaten iğneden korkarım.

Sadece şuna takılıyorum; insanlar kendi yüzlerini tanıyıp, ona göre bir şey yapmak yerine, herkes birbirine benzemeye başladı. Tek prototipe dönmeye başladı. Tatsız olan kısmı o.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berkay Ateş, paylaşımıyla şaşırttı