Tuba Ünsal'la boşanan Mirgün Cabas kimdir?

Zaman boşanacakları iddia edilen Mirgün Cabas ile Tuba Ünsal evliliğinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Tuba Ünsal, Instagram hesabından yaptığı duyuru ile Mirgün Cabas'dan boşandığını açıkladı. Bu gelişme sonrası Mirgün Cabas hakkındaki bilgiler merak edildi.

04 Haziran 2018, Pazartesi 12:11
A A
Tuba Ünsal'la boşanan Mirgün Cabas kimdir?

Mirgün Cabas ile Tuba Ünsal 5 yıl önce evlenmişti. Evliliğin son yıllarında ikilinin boşanacağı iddia edilmişti. Bugün ilginç bir gelişme yaşandı ve Tuba Ünsal Instagram hesabından Mirgün Cabas'la evliliğini bitirdiğini açıkladı. Ünsal yaptığı açıklamada, "Birbirimizi sonsuza kadar sevmeye devam edeceğiz. Aile olarak kalmaktan da asla vazgeçmeyeceğiz. Bugün itibarıyla hayatımızın yeni bir dönemine adım attık ve boşandık." dedi. Bu olay sonrası Mirgün Cabas hakkındaki bilgiler merak edildi.

MİRGÜN CABAS KİMDİR?

Mirgün Cabas, 1971 yılında İzmir‘de doğmuştur.

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur.

2011 yılında Doğuş Yayın Grubu’nun yayını olan GQ dergisinin Genel Yayın Yönetmeni oldu.

Doğuş Yayın Grubu‘nda 15 senedir çalışan Mirgün Cabas 4 Temmuz 2013 tarihinde istifa etti. Mirgün Cabas, Doğuş grubundaki 15 yılında editörlükten haber müdürlüğüne, haber koordinatörlüğünden sunucçalıştı. NTV haber kanalında Hakkı Devrim ile sunduğu “Günlerin Getirdiği”, Ruşen Çakır ile sunduğu “Yazı İşleri”, Banu Güven ile sunduğu “24 Saat” ve kendisinin hazırlayıp sunduğu “Mirgün Cabas İle Her Şey” programını ekranlara getirdi.

Şubat, 2013’ten itibaren Milliyet Gazetesinde ‘Her Şey’ başlığıyla köşe yazarlığı yaptı. 29 Aralık 2013 tarihinde Milliyet gazetesinden ayrıldı.

Evlilikleri :

1.Evliliği: Mirgün Cabas, Radikal yazarı Evrim Sümer ile olan birlikteliğinden Leyla (d.2010) adında bir kızı var.

2.Evliliği: 31 Mayıs 2013 tarihinde oyuncu Tuba Ünsal ile Almanya’nın Berlin şehrinde evlendi. Civan Mert Cabas (d.24 Kasım2013) adında Los Angelas‘ta doğurduğu bir oğlu var.

Ödülleri:

2000 – Çağdaş Gazeteciler Derneği Yılın Gazetecileri

1999 – TV Programı Ödülü (24 Saat)

Sunduğu Programlar :

– Günlerin Getirdiği (Hakkı Devrim ile, NTV)

– Yazı İşleri (Ruşen Çakır ile, NTV)

– 24 Saat (Banu Güven ile, NTV)

– Mirgün Cabas İle Her Şey (NTV)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.