Tuğba Ekinci: Fakirlik görgüsüzlük zenginlik görgüdür

‘O Şimdi Asker’ ile meşhur oldu. 13 yıl ara verdi ve ‘Türkiye’nin Aslanları’ albümüyle geri döndü. Tuğba Ekinci ile buluştuk. Şarkıcı kızdıracak sözler sarf etti: Fakirlik görgüsüzlüktür, gerçek zenginler görgülüdür. Kadın yüz vermeden hiçbir Türk erkeği taciz etmez. Olsa bana olurdu.

05 Mayıs 2018, Cumartesi 05:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önceki Fotoğraflar
ALEYNA’DAN ÖNCE HERKES KENDİNİ ÇITIR SANIYORDU

ALEYNA’DAN ÖNCE HERKES KENDİNİ ÇITIR SANIYORDU

Kadınlarda Türkiye’de en beğendiniz ses kimin? Aleyna Tilki’ye bayılıyorum. İyi ki çıktı. İnsanlar kaç yaşında olduğunu hatırladı. Aleyna’dan önce herkes kendini çıtır sanıyordu. Ses olarak Hande Yener’i beğeniyorum.İdolünüz var mı? Türkiye’de idolüm yok. Kadınlarımız farklı. Eğlenceli gibi görünüyorlar ama içlerine kapanık ve mutsuzlar. Bu kadar şöhrete ve paraya daha mutlu olabilirlerdi. Halka iniyormuş gibi yapıyorlar ama halkla beraber değiller. Halk insanı mutlu eder.

Siz halka inebiliyor musunuz?Evet, herkesle görüşürüm. Mahallemde her gün çiçekçi teyzeyle de oturur konuşurum, büfeye de giderim.Muhafazakar mısınız? TV programı yapsaydım RTÜK’ten ceza almayan tek insan olurdum. Her şeyi yerine göre yapan bir kadınım.

KADINLAR YÜZ VERMEDEN TÜRK ERKEĞİ TACİZ ETMEZ

KADINLAR YÜZ VERMEDEN TÜRK ERKEĞİ TACİZ ETMEZ

Zengin bir kadın mısınız?Ruhen çok zenginim. Ayağımı yorganıma göre uzattım hep. Hiçbir zaman maddiyatçı olmadım. Oturduğum yerde kalırım, yıllarca aynı eşyayı kullanırım. Her markadan mutlaka bir şeyim vardır. Özel günlere saklarım. Çantaya verilen parayla reklam yapmak büyük görgüsüzlük. Zenginlik nedir, görgüdür. Fakirlik görgüsüzlüktür. Görgüsüzse insan, sonradan parayı bulduğunu anlarlar.Zengin sevgili ister misiniz? Yok. Hep ayaklarımın üstünde durdum Allah’a şükür. Zengin sevgilim olsaydı duyardınız zaten. Aşık olsaydım çatır çatır da yerdim. O ayrı. Görsem tavlarım da. Öyle birini görmedim. Benimkiler hep benim altım oldu. Ama kumaşları sağlamdı. 

Tacize uğradınız mı hiç? O konu çok yalan. Türk erkeği asildir. Kadınlar yüz vermeden hiçbir Türk erkeği taciz etmez. Olsa bana olurdu. Durup dururken bu yaşıma kadar kimsenin tacizini görmedim. Onu söyleyen kadınlar emin ol ki o adama yüz vermiştir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder