Tuğba Özay ateş püskürdü: Bana iftira atanlar o ateşlerde yansın

Manavgat'taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini belirten manken Tuğba Özay, bugün İstanbul'da bir açılışta görüntülenmesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Özay, kendisini eleştirenlere çektiği video ile yanıt verdi.

31 Temmuz 2021, Cumartesi 23:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Antalya Manavgat'ta meydana gelen yangında çiftliği zarar gören ünlü manken Tuğba Özay, sinir krizi nedeniyle hastaneye kaldırılmış ve felç geçirmişti.

'Kollarım ve ayaklarım tutmuyor, felç geçirdim' diyerek acısını sosyal medyadan duyuran Tuğba Özay, bugün Şirinevler'de bulunan bir kuyumcunun açılışına katılınca eleştirilerin hedefi oldu.

Sosyal medya kullanıcıları, Özay'ın yaşananları bu kadar çabuk unutmasını yanlış olarak değerlendirdi. Özay'dan da hakkındaki eleştirilere yanıt kısa sürede geldi.

"BANA İFTİRA ATANLAR O ATEŞLERDE YANSINLAR"

"BANA İFTİRA ATANLAR O ATEŞLERDE YANSINLAR"

Özay, kendisine iftira atıldığını belirterek şunları söyledi: İlk olarak Hera ve Herkül'ü alarak çiftliği derhal boşaltmalarını söyledim...

Ben hiçbir zaman kendi malımı ve mülkümü düşünmedim. Bana iftira atanlar o ateşlerde yansınlar...

Bana iftira atmayın yeter. Yeter benim bir canım var. Kimseden de korkum yok. Yettiniz, çiftliğim yanmadı diye mi ben suçluyum.

Özay, "Bu organizasyonun açılışında bulunmaktan dolayı mutluyum. Biliyorsunuz, çok zor günlerden geçiyor ülkemiz…


Ülkemizin dört bir yanında çok büyük yangınlar var. Bu yangınlar olurken tabii bir yandan da hayat devam ediyor. Öncelikle yangını yaşayan, afet bölgesinde olan bütün vatandaşlarımıza çok geçmiş olsun diyorum, bir an önce yangının yaralarının sarılmasını, yangınların dinmesini diliyorum...

Çok özür dilerim konuşmama bu şekilde başlamak zorundaydım ama mutlak mutluluk olmadığı gibi mutlak acı da yoktur umuyorum ki ülke olarak yaşamış olduğumuz bu acılı günleri atlatırız." ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mehmet Ali Erbil'den bomba itiraf! 'Muhsine ile babası çok zengin diye evlendim'