Türk modacı göğsümüzü kabarttı

Görünen Adam Bekir Saçar ile haftanın magazin bombaları...

06 Nisan 2019, Cumartesi 08:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Avusturya ve Almanya’nın Oscar’ı olarak kabul edilen ROMY Ödülleri 13 Nisan gecesi Viyana’daki Hofburg Sarayı’nda yapılacak. Organizasyonun komitesi Türk modacı Atıl Kutoğlu’nu, ROMY’nin resmi modacısı ilan etti. Bu sebepten Avusturya’nın saygın Kurier gazetesi ünlü modacı ile Hofburg Sarayı’nda röportaj yaptı. Baloda ünlüler ve gecede görevli olan modeller Kutoğlu’nun tuvaletlerini giyecek. Escada, Dior ve Valentino daha önce bu organizasyonun resmi modacısı olmuştu.

İKİNCİ TUGAY DÖNEMİ Mİ?

İKİNCİ TUGAY DÖNEMİ Mİ?

Futbolcu Tugay Kerimoğlu 25 yıllık eşi Etkin Ünal’dan geçen yıl boşandı. Etkin Ünal’a Kuruçeşme’deki Oligark gece kulübünde rastladım. Yanında bir kız arkadaşı ve sosyetenin hızlı çapkınlarından Tugay Gökkaya ile sıkı dostu Sinan Akıman vardı.

Etkin Hanım gece boyunca Tugay ile çok yakından ilgilendi, gözü başkasını görmedi. Bu dörtlü saat 01.00’de aynı arabayla kulüpten ayrıldı.

Tugay Gökkaya, Süreyya Yalçın’ın; Sinan Akıman da İvana Sert’in eski sevgilisi.

SOSYETİK İKİZLER 50 YAŞINA GİRDİ

SOSYETİK İKİZLER 50 YAŞINA GİRDİ

İşletmeci Selma, Leyla Şeşbeş geçen ay Etiler’de ‘Sinn’ adında 600 kişilik bir diskotek açtı. Sosyetik sima Esra, Berna Özkan kardeşler 50. yaş günü partisini önceki gece Sinn’de verdikleri 200 kişilik partiyle kutladı. Şeşbeş kardeşler önümüzdeki hafta aynı binada, 40 yaş üstü misafirleri ağırlayacakları 80 kişilik çok özel bir gece kulübü daha açacak.

BU PARTİ KAÇMAZ!

BU PARTİ KAÇMAZ!

Ceylan Çaplı’nın 1990 ve 2000’li yıllara damgasını vuran efsane gece kulübü 2019, 19 Nisan gecesi Maslak Volkswagen Arena’da bir geceliğine geri gelecek.

Ceylan Çaplı’nın o dönem ortağı olan DJ. Mehmet Cavcı’nın organize ettiği 2500 kişilik parti alanı, dönemin objeleriyle süslenecek. O gece misafirleri 2019’un efsane DJ’leri Derrick May, Dimitri, U.F.U.K., Cure-Shot ve Mehmet Cavcı eğlendirecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder