Tutkunun ve cazibenin rengi kırmızı

Baştan çıkarıcı, kışkırtıcı, cesur, cezbecidi, renklerin en sıcağı, Feng-Shui’ye göre iyi şansın ve şöhretin rengi derken tabii ki kırmızıdan bahsediyoruz. Geçtiğimiz sezonlarda ağırlığını bir hayli hissettiğimiz bu ateşli renk 2017’de yeniden sahalarda olacak...

05 Aralık 2016, Pazartesi 14:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Baştan çıkarıcı, kışkırtıcı, cesur, cezbedici, renklerin en sıcağı, Feng-Shui’ye göre iyi şansın ve şöhretin rengi derken tabii ki kırmızıdan bahsediyoruz. Geçtiğimiz sezonlarda ağırlığını bir hayli hissettiğimiz bu ateşli renk 2017’de yeniden sahalarda olacak...

“Ben buradayım” demenin en kestirme yoludur kırmızı. Kimine göre romantizmin, kimine göre şehvetin, kimine göre çekiciliğin adı… Yaydığı enerji ve gücü sayesinde ise diğer tonlardan ayrılır.

YENİ KOLEKSİYONLARDA YERİNİ ALDI

YENİ KOLEKSİYONLARDA YERİNİ ALDI

CHANEL, Christian Dior, Valentino, Dolce&Gabbana, Burberry, Marc Jacobs, Fendi, Ralph Lauren gibi dünyaca ünlü markaların tasarımlarında da sıkça karşımıza çıkan kırmızıyı, ülkemizin önde gelen markalarının neredeyse her koleksiyonunda görmek mümkün.

İŞTAH AÇAR, MUTLULUK VERİR

İŞTAH AÇAR, MUTLULUK VERİR

Peki kırmızı neden bu kadar hayatımızda? Neden siyah ya da mavi değil de kırmızı halı? Neden pek çok markanın logosu kırmızı? Buna benzer pek çok soru türetebiliriz ama hepsinin cevabı belli. Çünkü bu ateşli renk gücü temsil ediyor. Fakat uzmanlar iş görüşmelerine giderken kırmızı giyilmesini pek önermiyor!

VİTRİNLERİ ELE GEÇİRDİ

VİTRİNLERİ ELE GEÇİRDİ

Tutkunun rengi, 2016-2017 kış sezonunda giyim dışında, makyaj ve saçta da etkisini gösteriyor.Çoğu zaman tercih edilen kırmızı ruj, bu yıl daha ateşli ve parlak tonlarla karşımıza çıkıyor. Ayrıca kırmızı allıklar ve oje de hayatımızdaki yerini korumaya devam ediyor.

KOMBİN YAPMAK ÇOK KOLAY

KOMBİN YAPMAK ÇOK KOLAY

Kırmızı giydiğinizde abartılı takıları kullanmaktan uzak durun. Kırmızı ayrıca, turkuaz ve maviye de çok yakışır. Kırmızı bir triko giyecekseniz altına siyah bir kumaş pantolon ya da bir jean tercih etmek şık görünmenize neden olur. Eğer kırmızı ruj ya da oje sürecekseniz üstünüzde kırmızı bir obje kullanmayın.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir erkeği bakımlı demeden önce bakmanız gereken 10 yeri