Uçak gürültüsünden beter horluyor

60 yaşındaki İngiliz kadın, horladığında bir uçaktan daha fazla gürültü çıkarıyor

16 Ekim 2009, Cuma 14:23
A A

İngiltere’de yaşayan 60 yaşındaki Jenny Chapman, horladığında bir uçaktan daha fazla gürültü çıkarıyor. Daily Mail gazetesinin internet sitesinde yayımlanan habere göre, 4 torun sahibi Chapman, her gece 111,6 desibel şiddetinde horluyor. Chapman’in çıkardığı bu gürültü, bir uçağın çıkardığı gürültüden 8 desibel daha yüksek. 

ÇOK UTANDI
Chapman horlamaya başladığında da 62 yaşındaki 18 yıllık kocası Colin, mümkün olan en uzak odaya kaçıyor. Chapman’in horultusunun şiddeti, geçen hafta sonu 2 günlüğüne tedavi için gittiği bir horlama kliniğinde ortaya çıktı. 

Klinikteki uzmanlar Chapman’e, bu sorununu gidermesi için sağlıklı beslenmesini ve spor yapmasını tavsiye etti. Bu kadar gürültülü horladığını öğrendiğinde çok utandığını belirten Chapman de, uzmanların tavsiyelerinin faydasını gördüğünü, ancak bu sorundan hiçbir zaman kurtulamayacağını belirtti.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.