Ufak Tefek Cinayetler setinde gerilim (Benden Duymuş Olmayın)

Eylem İpek Şafak, Benden Duymuş Olmayın köşesinde yazdı...  Ufak Tefek Cinayetler dizisinin setinde Bade İşçil ve Gökçe Bahadır arasında tartışma çıktı... 

07 Nisan 2018, Cumartesi 05:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

‘Ufak Tefek Cinayetler’in başrol oyuncuları Gökçe Bahadır ile Bade İşçil arasında gerginlik çıktı. İddiaya göre; Gökçe Bahadır sete vaktinde gelmeyen ve çekimlerin aksamasına neden olan Bade İşçil ile tartıştı.

Bu sorun birkaç kez art arda yaşanınca sıkıntı çıktı. Araya set çalışanları girdi. Olay şimdilik tatlıya bağlandı.

Yeni hobileri ‘kötü anı temizliği’

Yeni hobileri ‘kötü anı temizliği’

Ünlülerin yeni hobisi NP adı verilen bilinçaltı temizliğiymiş. Yaşanan olayların, travmaların temizlendiği bu yöntemi uygulayanlar arasında Hazal Kaya, Eser Yenenler ve Emre Altuğ gibi ünlü isimler varmış.

SÖZLEŞMEDE GALA ŞARTI

SÖZLEŞMEDE GALA ŞARTI

Burak Özçivit, ‘Kardeşim Benim 2’nin gala etkinlikleri sırasında başrolü paylaştığı popçu Murat Boz ile tartışmıştı. Çünkü Murat Boz iş temposu nedeniyle yurtdışı galalarına katılmak istememişti. Filmin gişesi hedeflenen rakama ulaşamayınca Burak Özçivit, Murat Boz’u sorumlu tutmuştu.

YANLIŞ ANLAMA SAKIN

YANLIŞ ANLAMA SAKIN

Burak Özçivit yapımına ortak olduğu ve 7 Nisan’da vizyona giren ‘Can Feda’ filmi için bu kez önlem aldı. Başrolü paylaştığı Kerem Bürsin ile sözleşmesine “Galalara katılmak zorunlu maddesini ekledi. Kerem Bürsin’e de, “Yanlış anlama, bu maddeyi koymak zorundayız açıklamasını yaptı.

Memleketine okul yaptırıyor

Memleketine okul yaptırıyor

Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu memleketi Şanlıurfa’da okul yaptırıyor. Ünlü popçu da eşinin bu hayalini gerçekleştirmek için çok heyecanlıymış. Kız bebek bekleyen çift, Şanlıurfa’da yaptıracakları okul projesine dört elle sarılmış.

TEK GÜNE İZİN VAR

TEK GÜNE İZİN VAR

Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel, eşi Zeynep Demirel’in akşamları arkadaşlarıyla dışarı çıkmasını istemiyormuş. Fakat eşinin ısrarları üzerine konuyu bir kez daha düşünmüş.

Ve Zeynep Hanım’ın haftada bir gün kız arkadaşları ile tanıdık bir mekana gitmesine izin vermiş.

PARASINI YÖNETECEK

PARASINI YÖNETECEK

28 Mart’ta 18 yaşına giren Aleyna Tilki, reşit olur olmaz kendine banka hesabı açtı. 2016’dan itibaren kazanıp biriktirdiği paraları annesinin hesabından kendi hesabına transfer eden popçu, bundan böyle parasını kendi yönetecek.

EŞİNİN DOLABINA EL ATTI

EŞİNİN DOLABINA EL ATTI

Stiliyle adından söz ettiren Yasemin Özilhan, eşi İzzet Özilhan’a da bu konuda destek oluyor. Yasemin Özilhan, eşinin ilkbahar-yaz gardırobunu yenilemek için kolları sıvadı. Şu aralar eşine yakışacak kombinleri hazırlamakla meşgul.

Sıradaki haber yükleniyor...