Zayıflayan ünlüler

Kimisini kiloluyken tanıdık kimisi de daha sonra kilo aldı. Ama bu onları durdurmadı sağlıklı yaşam için harekete geçtiler. Zayıfladılar, evrim geçirdiler, hayatları değişti... İşte zayıflayan ünlüler...

24 Mart 2018, Cumartesi 09:20 Son Güncelleme:
A A
Fuat Ergin

Fuat Ergin

Uzun zamandır Almanya'da yaşan Rap’çi Fuat Ergin mide ameliyatı oldu. Geçirdiği operasyonun ardından 153 kilodan 90 kiloya düşen ünlü şarkıcı, “Kilo problemi yaşayanlara mesajım; kendinize güvenin ve sağlığınıza önem verin” dedi. Fuat Ergin’i görenler tanımakta zorlanıyor.

 Işın Karaca

Işın Karaca

Işın Karaca bir gün kızı Mia için kilo vermeye karar verdi. İnanılmaz bir azimle zayıflamaya başladı. Kilolarından kurtuldu ve artık yepyeni bir Işın Karaca vardı karşımızda.

 Hakan Aysev

Hakan Aysev

Opera sanatçısı Hakan Aysev de bir zamanlar çok kiloluydu. Ama geçirdiği mide ameliyatı ve yediklerine dikkat etmesi sonucu kilo vererek hayatı değişti.

Burak Satıbol

Burak Satıbol

Komedi dizilerindeki rolleriyle ünlenen Burak Satıbol 130 kiloydu. Oyuncu 1,5 yılda 45 kilo verip 85'e düştü.

Mide küçülltme ameliyatıyla 45 kilo veren ve bambaşka bir görüntüye kavuşan oyuncu Burak Satıbol'u görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Ümit Erdim

Ümit Erdim

Oyuncu Ümit Erdim 2014'te 142 kiloya çıkınca zayıflama kararı almıştı. 5 yılda 62 kilo verip 80'e düşmüştü. ''Kilo vermem organik, ameliyat yok, emek var'' sözleriyle mide ameliyatı olduğu iddiasını reddetmişti. 

Daha sonra 80 kilonun da altına düştüğü belli olan Ümit Erdim bir deri bir kemik kalmıştı.

 Fatih Ürek

Fatih Ürek

Fatih Ürek sahnede daha rahat etmek istedi. ve geçirdiği mide ameliyatından sonra 98 kilodan 75 kiloya düştü.

Zuhal Topal

Zuhal Topal

Sunucu Zuhal Topal, nasıl zayıfladığını şu sözlerle açıklamıştı:


''3 yıl önce kızım Lina'ya hamileyken kilo aldım. Doğurunca emzirerek zayıfladım. Sonra diyete başladım. Az ve sık yiyorum. Her gün 1 tatlı kaşığı çörek otu tüketiyorum. 2 yılda 35 kilo verdim.''

Aşkın Nur Yengi

Aşkın Nur Yengi

Aşkın Nur Yengi, bir ayda 10 kilo verdiğini yani 78'den 68'e düştüğünü açıklamıştı.

Okan Karacan

Okan Karacan

140 kiloya ulaştıktan sonra ameliyat kararı alan Okan Karacan şöyle konuşmuştu:


"Ayakkabılarını bile eğilip bağlayamayan birisiydim. Eşim Zeynep 7 aylık hamile iken benim obezite cerrahisi ile zayıflama olayım gündeme geldi. Önce korktum, oğlumu kucağıma alayım dedim ama sonra doktorlar 'Alican seni daha sağlıklı görsün, şimdi ameliyat olmanda fayda var' deyince ameliyat oldum"

Ameliyat sonrası 1 yılda 60 kilo vererek 80 kiloya düşen Okan Karacan, yaşam tarzını da baştan aşağı değiştirdiğini söylemişti:


"Şu an 80 kiloyum. Arabayı çıkardım hayatımdan. Toplu taşıma araçlarını kullanıyorum. Çok sosyalleştim. Hızlandım, yürüyorum"

 Şeyla Halis

Şeyla Halis

Şeyla Halis ise 1 yılda 40 kilo verdi. Oyuncunun mide ameliyatı olduğu iddia edildi.

Ancak Şeyla Halis ''Diyet ve sporla zayıfladım. Ameliyat olmadım'' dedi.

 Ece İncebay

Ece İncebay

Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik 4 filminde 'Aslıhan' karakterini canlandıran Ece İncebay yeni görüntüsüyle şaşırttı.

Geçirdiği mide ameliyatının ardından 38 kilo veren Ece İncebay, yeni haliyle herkesi şaşırtmayı başardı. İncebay, verdiği bir röportajda "Soyadımın hakkını veriyorum artık" demişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (21 Ocak 2020)