Umut Akyürek göz kapağı ameliyatı oldu

Türk Sanat Müziği sanatçısı Umut Akyürek geçirdiği estetik operasyonlarla gündeme gelmişti. Akyürek son olarak da göz kapağından ameliyat geçirdi.

11 Nisan 2021, Pazar 13:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türk sanat müziğinin sevilen isimleri arasında yer alan Umut Akyürek geçirdiği estetik operasyonlar sorası dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie'ye benzemişti. Yerli Angelina olarak anılan Umut Akyürek estetiği abartınca değişimi herkesi şoke etmişti. 47 yaşındaki Umut Akyürek'in sahnelere ilk çıktığı yıllardan bu yana değişimi görenleri 'yok artık' dedirtiyordu. Umut Akyürek, son olarak da göz kapağı ameliyatı oldu ve o anları da paylaştı.

Akyürek doktoruna teşekkür ederek, "Gözlerimdeki yılların izini sadece 40 dakikada en ufak bir acı rahatsızlık hissettirmeden silen çok büyük bir değer" dedi.


Sık sık dudak dolgusu ve estetik haberleriyle gündeme gelen Umut Akyürek’in özel hayatına ilişkin detaylar da merak ediliyor.


Sesi kadar güzelliğiyle de dikkat çeken Umut Akyürek, kendisi gibi ses sanatçısı olan Oktay Ertuğrul ile 2004 yılında nikah masasına oturmuş ve çift 2005 yılında kızları Melek Bal'ı kucaklarına almıştı.

Şu an 15 yaşında olan Umut Akyürek'in kızı Melek Bal adeta annesinin kopyası. Öte yandan Melek Bal bir dönem, küçük yaşta estetik yaptırdığı yönündeki iddialarla gündeme gelmiş ancak Umut Akyürek, kızının makyaj yapmayı sevdiğini, kesinlikle estetik yaptırmadığını söylemişti.

Estetiksiz hallerini merak edenler için 17 yaşındaki bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan güzel sanatçı dudak dolgusu iddialarını net bir dille reddetti.

'ÇOK UTANIRDIM'

'ÇOK UTANIRDIM'

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma ünlü sanatçı, “Biliyor musunuz ben o yıllarda dudaklarımdan dolayı kendimi çok çirkin bulur çok utanırdım. Çünkü güzellik algısı büyük dudaklar değildi insanların garibine giderdim. Allah şahit bu yüzden çok üzülürdüm. Gerçi şimdi de mutlu olduğum söylenemez. Bu seferde orijinal olduğunu anlatmak zorunda kalıyorum” notunu eklemişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Enes Batur'un doğum günü partisini polis bastı iddiası