Umut Evirgen Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ü paylaştı

Yaklaşık yedi yıldır birlikte olan Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, geçtiğimiz hafta sade bir nikah töreniyle Marmaris Bozburun'da hayatlarını birleştirmişti. Bebek heyecanı yaşayan ünlü çiftin nikahına aileleri ve yakın dostları katılmıştı. Kızlarına kucaklarına almak için gün sayan oyuncu çifti dans ederken görüntüleyen Umut Evirgen, bu videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Evirgen'in paylaşımına koyduğu üzüm emojisi dikkat çekti.

26 Eylül 2021, Pazar 15:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nikah töreninde ilk fotoğraf ise Özpirinçci'nin yakın dostu Tanem Sivar'dan gelmişti. Ünlü sunucu paylaştığı bu fotoğrafa, "Seni, canım Burak ile kurduğunuz bu güzel aileyi ve hepimizi çok ama çok seviyorum" notunu düşmüştü.

Daha önce "Hamileyken düğün yapmam. Elbette doğum öncesi sade bir nikah olur ama kimse benden hamileyken eğlence beklemesin. Herkes düğünde eğlenirken benim oturmam mümkün değil" diyen Özpirinçci ve Yamantürk'ün nikahına ait diğer kareler de sosyal medyada paylaşılmıştı.


Nikah sonrası İstanbul'a dönen ve kızına altı aylık hamile olan Özge Özpirinçci, kendisi gibi oyuncu eşi Burak Yamantürk ve arkadaşlarıyla eğlenmeye çıktı.

Anne-baba olacak olmanın heyecanını yaşayan ünlü çifti, arkadaşları Umut Evirgen, dans ederken görüntüledi. Ünlü işletmeci, bu videoyu Instagram hesabından paylaştı.


ÜZÜM EMOJİSİ DİKKAT ÇEKTİ

ÜZÜM EMOJİSİ DİKKAT ÇEKTİ

Son dönemde Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddia edilen Umut Evirgen'in; oyuncu çifti dans ederken çektiği videoya üzüm emojisi koyması dikkatlerden kaçmadı.


Çünkü Özpirinçci, birkaç ay önce verdiği röportajda; doğacak kızına Üzüm adını vermek istediğini söylemiş ancak bu ismin yakın çevresi tarafından reddedildiğini belirtmişti.

Güzel oyuncu, konuyla ilgili; “Bana herkes, ‘Çocuğuna bunu yapma Özge’ deyip duruyor. Bence çok güzel isim. Küçük çocuk Üzüm, genç kız Üzüm, 35’lerinde Üzüm Hanım, 70’inde Üzüm teyze... Ayrıca Üzüm Yamantürk de çok fonetik geliyor kulağa. Ama kesinlikle ret oyu aldım bu isim için" ifadelerini kullanmıştı.


35 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz haftalarda su altında çekildiği fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlamıştı. İlk defa karnı burnunda pozunu Instagram hesabından paylaşan Özge Özpirinçci, gönderisine, Yunanca'da 'güzel düşünme, iyilik dolu bir zihin' anlamına gelen 'eunoia' notunu düşmüştü.


Paylaşımıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören Özpirinçci'nin fotoğrafına; Ceyda Düvenci, Gonca Vuslateri, Ayşe Tolga, Songül Öden, Damla Sönmez, Elvin Levinler, Demet Evgar, Hazal Kaya, Begüm Birgören ve Rojda Demirer gibi ünlü isimler yorum yapmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gözlerden uzak yaşayan Melike Öcalan yıllara meydan okuyor