Umut Evirgen ve Melisa Şenolsun aşk yaşıyor

Bağımsız film yönetmenliği yapan işletmeci Umut Evirgen ile oyuncu Melisa Şenolsun yeni aşka yelken açtı. Çift, bayramı Ege'de Umut Evirgen'in evinde geçirdi.

08 Ağustos 2020, Cumartesi 08:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Melisa Şenolsun (23) 3,5 yıl aşk yaşadığı Mehmet Ozan Dolunay’dan Mart 2019’da ayrılmıştı. O günden sonra da hayatına kimseyi sokmamıştı. Ama sonunda kalbinin kapısını gece kulübü işletmecisi Umut Evirgen’e (31) açtı.

İlişkileri daha çok yeni. Her şey Kurban Bayramı’nın hemen öncesinde başladı. İkili, bayramı Umut Evirgen’in Kuzey Ege’deki evinde geçirdi. Önceki gece de Levent’teki La Boucherie’de birlikte eğlendiler.

Melisa Şenolsun daha geçen gün Bazaar dergisine verdiği röportajda şunları söylemişti: 

Pek işveli, cilveli bir kadın sayılmam. Ama cilve bilmeyen halim de çekici. Duygularıma sınır koymayı sevmiyorum. Hiçbir şeyi içimde tutmak istemem. Gençliğimin tadını çıkarıyorum.

Öte yandan Melisa Şenolsun, Umut Evirgen ile iki fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. Ama kısa süre sonra sildi. 

Öte yandan 2017'den bu yana aşk yaşayan Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen ani bir kararla geçen Mayıs ayında ayrılmıştı. Haklarında bir çok kez ayrılık dedikodusu çıkan çift, bu sefer ilişkilerini noktaladı.

Sitem dolu ayrılık açıklaması

Sitem dolu ayrılık açıklaması

Ayrılığın ardından Tuba Büyüküstün, özel hayatıyla ilgili sitem dolu bir açıklama yaptı. Instagram hesabından açıklama paylaşan Tuba Büyüküstün şu ifadeleri kullandı:

Magazin basınında yine asılsız haberler torbasına bir haber daha eklenmiş, torba bayağı bir ağırlaştı. Bir birey özel hayatıyla ilgili açıklama yapmayı sevmiyor diye fütursuzca at koşturma anlayışını algılamakta maalesef zorlanıyorum.

'Aldattılar, aldattı, aldatıldı! Yok onunla değil, bununla aldatmış. Aa aldatma yokmuş. Dayanamadılar, barıştılar' ve daha neler neler. 'Haber yok, kimi yazsak okunur' diye belli kişiler üzerinden haber devamlılığı yaratılmaya çalışılıyor sanırım.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Simge Sağın, Gülşah Saraçoğlu için 'Haftalarca özenle hazırladı' demişti: Kopya çıktı