Üniversite okuduğu kentte lüks otomobil kazandı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde (ESOGÜ) öğrenim gören Emine Büşra Özuğur, bir alışveriş merkezince düzenlenen ve 86 bin kişinin katıldığı çekilişte lüks otomobil kazandı

04 Nisan 2018, Çarşamba 16:23
A A
Üniversite okuduğu kentte lüks otomobil kazandı
ESOGÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencisi Özuğur, bir alışveriş merkezinin 30 Eylül 2017-31 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiği lüks otomobil çekilişine katıldı. Özuğur, noter huzurunda çekilen kura sonucunda 202 bin lira değerindeki otomobili almaya hak kazandı.

Özuğur, alışveriş merkezi önündeki alanda düzenlenen teslim töreninde gazetecilere yaptığı açıklamada, çekilişe katıldığında çok umutlu olmadığını belirterek, kura sonucu lüks aracın kendisine çıktığını duyduğunda çok heyecanlandığını kaydetti.

İlk kez böyle bir durumla karşılaştığını anlatan Özuğur, "Şu an için bir planlama yapmadım ama önceliğim kullanmak olacak." diye konuştu.

Alışveriş merkezinin müdürü Berkay Damgacı da otomobil çekilişine yoğunu bir katılımın olduğuna değindi.

Otomobili talihli Özuğur'a vereceklerini dile getiren Damgacı, "Otomobilin 86 bin katılımcı arasından bir üniversite öğrencisine çıkması bizi çok mutlu etti. Bu yıl çekiliş sonunda 10'uncu aracımızı verdik. Gelecek yıllarda da bu çekilişimiz sürecek." ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Özuğur, otomobilin anahtarını teslim aldı.


AA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 2018 BAFTA TV adayları belli oldu