Ünlü anneler doğum kilolarını böyle vermişler...

Onlar da bizim gibi hamilelik kilolarıyla boğuşuyorlar. Peki bu kilolardan nasıl kurtuluyorlar dersiniz? İşte ünlü annelerin zayıflama sırları...

08 Şubat 2019, Cuma 11:34 Son Güncelleme:
A A

Onlar da hepimiz gibi hamile kaldıklarında çokça kilo alıyorlar ve sonrasında bu kiloları vermek için ter döküyorlar. Peki çocuk doğurmalarına rağmen hemen eski formlarına kavuşan bu ünlü annelerin sırrı ne? Gelin birlikte öğrenelim.

JENNIFER LOPEZ

JENNIFER LOPEZ

Formuyla ve güzelliğiyle ilerleyen yaşına rağmen hepimizi büyülemeye devam eden Jennifer Lopez doğum sonrası kilolarından önce hafif yürüyüşlerle ardından da 6,5 kilometrelik koşu, 800 metrelik yüzme ve 29 kilometrelik bisiklet yarışı gibi daha sert sporları deneyerek kurtulmuş.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio da her zaman fit görünümüyle dikkat çeken. çok başarılı bir manken. Küçük öğünlerle beslenip beyaz pirinç yerine kahverengi pirinç yiyerek ve bol bol salata tüketerek doğum sonrası kilolarını verdiğini söyleyen ünlü yıldız, doğumdan sonraki ilk 3 ayda 20 kilo vermeyi başarmış.

HEIDI KLUM

HEIDI KLUM

Şimdilerde 45 yaşında olan, yıllara meydan okuyan mankenlerden biri olarak kabul edilen Heidi Klum da doğum sonrası hızla kilo verenlerden. Klum'un sırrı spor yapmak. Söylenenlere göre Klum eğitmenlerini bile zorlayacak kadar disiplinli çalışıyor...


Heidi Klum bunun dışında beyaz ekmeği, bazı karbonhidratları, belli meyveleri ve sağlıksız doymuş yağları ve trans yağları hayatından çıkarıp yerine brokoli, karnabahar, somon, tavuk, mantar, yumurta beyazı ve bakliyatları koymuş.

MARIAH CAREY

MARIAH CAREY

Mariah Carey, ikizlerine hamileyken 32 kilo almış. Sürekli spor yapan ve ayda 10 kilo vererek eski formuna kavuşan şarkıcı bunun kolay olduğunu çünkü kaybettiği kiloların çoğunlukla su toplayan vücudunun eseri olduğunu söylüyor.

HALLE BERRY

HALLE BERRY

Halle Berry diabet hastası, bu yüzden her zaman yediklerine dikkat ediyor ve kilosunu koruyor. Kızına hamileyken 15-16 kilo alan oyuncu doğumdan sonra sık ve aralıklı beslenerek tuz ve kızarmış ürünlerden uzak durmuş.

BEYONCE

BEYONCE

3 çocuk annesi dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce kıvrımlı hatlarına rağmen oldukça fit ve sahnede de çok enerjik. Kilolarıyla barışık olan şarkıcı bir yandan kendine dikkat etmeyi de ihmal etmiyor. Onun sırrı ise çok basit: Emzirmek. Emzirmenin bebek için faydası bir yana annelerin zayıflamasına yardımcı olduğu da bir gerçek.

JESSICA ALBA

JESSICA ALBA

Jessica Alba hamileyken 15 kilo almış. Doğum sonrası bu kiloları vermek içinse sporu seçmiş. Önce kısa süreler sonra da daha uzun ve ağır antrenmanlar yapmış. Ancak ünlü yıldız bir süre korse taktığını da itiraf ediyor...

KIM KARDASHIAN

KIM KARDASHIAN

3 çocuğu olan ve hamileyken 31-32 kilo alan Kardashian Atkins diyetiyle zayıflamış. Bu diyetin temelinde bol protein, az karbonhidrat ve çokça lif tüketmek yatıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Bebeğim bu hafta ne kadar büyüdü? Hafta hafta büyüme rehberi