Ünlü isimler 'Bir Aşk İki Hayat'ın galasında buluştu

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı, 15 Şubat’ta vizyona girecek “Bir Aşk İki Hayat” için önceki akşam özel gösterim düzenlendi. Soho House’daki gösterim, televizyon ve sinema dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi

13 Şubat 2019, Çarşamba 09:54 Son Güncelleme:
A A

Ay Yapım ve Medyapım ortak yapımı “Bir Aşk İki Hayat” bu cuma vizyona giriyor. Film ekibi, vizyon tarihinden önce dostları için özel bir gösterim gerçekleştirdi.

Geceye Halit Ergenç, Serenay Sarıkaya, Aras Bulut İynemli, Bige Önal, İdil-Mert Fırat, Gökçe Bahadır, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Şevval Sam, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Uğurlu, Merve Çağıran, Erkan Can, Ferhan Şensoy gibi birçok ünlü katıldı.

Gösterimden önce soruları yanıtlayan Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, “Bir Aşk İki Hayat”ın izleyiciye kendi hayatlarındaki seçimleri de sorgulatacağını belirtti.

Filmin mimar Deniz’i Korel, “Bu akşam bitmiş halini ben de ilk kez izleyeceğim. Aylardır bekliyoruz. Nihayet büyük gün geldi. Biz aşkın her halini yansıtmaya çalıştık. Umarım seyircinin beklentisini karşılayan, seveceği bir iş olmuştur” diye konuştu.

Umut rolündeki Akyürek ise filmdeki romantizm dozuna dikkat çekti: “Güzel bir aşk filmi çektiğimizi düşünüyoruz. Âşık olanların ve aşkı arayanların kendini iyi hissedeceği bir iş oldu.”

Halit Ergenç, gösterim öncesi eşi Bergüzar Korel’le basına poz verdi. Ünlü oyuncu, 14 Şubat’a özel bir sürpriz hazırlayıp hazırlamadığı sorusunu “Sürpriz yapmayı severim. 14 Şubat olması şart değil” diye yanıtladı.

Oyunculuktan sonra müziğe el atan Gökçe Bahadır, ilk konserini 16 Mart’ta DasDas’ta vereceğini açıkladı.


Aras Bulut İynemli, filmi izlemeye sevgilisi Bige Önal ile geldi. Setten çıkıp geldiğini söyleyen İynemli, “Fragmandan enerjileri çok iyi yansıyor. Heyecanlarına ortak olmaya geldik” diye konuştu.

Gösterime eşi İdil Fırat’la gelen Mert Fırat, sürpriz projesini açıkladı: “Çok güzel bir şarkı yaptım, onu da İdil Hanım’a ithaf ettim.”

Birkan Sokullu ile yeni bir aşka yelken açan Dilan Çiçek Deniz, “İlişkiniz nasıl gidiyor” sorusuna “Çok güzel. Her şey yolunda” yanıtını verdi.

Erkan Can, grip salgınından kendisinin de nasibini aldığını söyledi: “Gergedan gribi midir nedir yatağa düşürdü. Neyse ki atlattım.”

Rıza Kocaoğlu

Rıza Kocaoğlu

Perihan Savaş

Perihan Savaş

Şevval Sam

Şevval Sam

Hakan Kurtaş

Hakan Kurtaş

Esra Erol

Esra Erol

Erkan Avcı

Erkan Avcı

Ercan Kesal

Ercan Kesal

Selin Şekerci

Selin Şekerci

Rojda Demirer

Rojda Demirer

Melisa Aslı Pamuk

Melisa Aslı Pamuk

Alper Saldıran

Alper Saldıran

Merve Çağıran

Merve Çağıran

Alperen Duymaz

Alperen Duymaz

Bestemsu Özdemir

Bestemsu Özdemir

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yakınları Kate Holmes'un sağlığından endişe ediyor