Ünlü isimler D&R Çaba Günü'nde

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, kendi özel yemek tariflerini içeren "En çok senin Yemeklerini Özledim" kitabının imza gününde buluşuyor. Kitabın tüm geliri, Çaba Derneği'ne bağışlanacak ve kimsesiz çocukların eğitimi için kullanılacak

16 Ekim 2009, Cuma 18:08
A A

Çaba Derneği’nin  hazırladığı “En Çok Senin Yemeklerini Özledim“ adlı yemek kitabına, Türkan Sabancı, Semahat Arsel, Çiğdem Simavi, Berna Yılmaz, Alev Törüner, Sevil Sabancı, Begüm Şen , Meral Yazıcı, Nuran Cıngıllıoğlu, Sema Cıngıllıoğlu gibi 175 hayırsever, anıları ve özel yemek tarifleriyle katkıda bulumuş.

Kitabın tanıtımı için D&R Kanyon’da yarın saat 17.00’de imza ve tanıtım günü yapılacak. Türkan Sabancı, Çiğdem Simavi, Monic İpeler, Neval Güler, Burcu Güler, Alev Kaman, Berna Toker, Esin Demirören, Alev Törüner, Şükran Kayhan Çarmıklı, Fatoş Sarıgül, Begüm Şen, Tuğba Erbil, Gülşah Alkoçlar, Reyhan Gülman, Ebru Uygun gibi cemiyet hayatının pek çok ünlü siması bu anlamlı toplantıya katılarak, projeye destek verecek.

“En Çok Senin Yemeklerini Özledim“, 17 Ekim'den itibaren sadece D&R mağazalarında satılacak.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.