Ünlü isimler seks sahnelerini çekerken ne düşünüyor?

Seks sahnelerine hayat veren ünlü isimlerin o anlarda neler hissettiklerini hiç merak ettiniz mi? Karşınızda filmlerdeki seks sahnelerine hayat vermiş ünlü isimler ve o anlarda hissettikleri!

20 Ağustos 2017, Pazar 09:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 Lena Dunham

Lena Dunham

Orada uzanıyordum. Çıplak vücudum bir çeşit ablukaya alınmış gibiydi. Ve o an düşünüyordum. 'Bu yataktan çıkmak istiyorum. Bu sahneden çıkmak istiyorum. Bu hayattan çıkmak istiyorum. Bana bunu kim yaptı?' Ve o an fark ettim. Ben kendimin patronuyum. Bunu ben yazdım. Ben yönetiyorum. Kendimi bir seks kölesi gibi burada tutan kişi yine benim!"

Keira Knightley

Keira Knightley

O malum sahneden önce tabi ki birkaç shot vodka içtim. Çekim sonrasında ise bunu bir daha yapmak zorunda olmayacağımı kutlamak için birkaç bardak da şampanya içtim."

Dakota Johnson

Dakota Johnson

Seks sahnesi çekmek şehvetli ya da memnuniyet verici bir an değil. Ortam gerçekten çok sıcak olur, cinsel anlamda bir sıcaklık değil bahsettiğim, çok terli ve rahatsız hissedersiniz. Dahası (Grinin 50 Tonu filminde) ellerim, ayaklarım ve gözlerim bağlıydı ve o tuhaf aletle bana vuruluyordu. Duygusal olarak çok zordu."

 Ryan Gosling

Ryan Gosling

Seks sahnesi çekilirken nasıl seks yapmamaya çalıştığımızı mı soruyorsun? Bu gerçekten çok zor... Oyuncular partnerinin ışığını takip etmek, onun repliğini kesmemek gibi konularda zaman geçtikçe epey profesyonel ve uzman oluyorlar. Bütün bunlar oldukça sanatsal şeyler. İşte tam da bu nedenle eğer duygusal bir yakınlık hissedeceksen de, hemen bu duyguyu kestirip atmak zorundasın. Gerçek hayatta seks darmadağındır. Biz de bu sahneleri çekerken 'mükemmel bir dağınıklık' yaratmaya çalışıyoruz!"

Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens

Bu benim için oldukça sinir bozucu bir durumdu. Bir daha asla böyle bir şey yapmak istemediğimi film çekimi bittikten sonra ajansıma söyledim."

Blake Lively

Blake Lively

Seks sahnesi gerçekten çok tuhaftı. Bu benim setteki ilk günümdü. Sanırım bu da aradaki buzları eritmek açısından iyi oldu."

Cameron Diaz

Cameron Diaz

Rolümün bir parçasıydı ve yaptım. Siz de 'her şeyi' gördünüz işte!"

Emmy Rossum

Emmy Rossum

Biz dizideki o sahnelerin gerçekçi olmasını istiyoruz, fakat gerçek olmasını istemiyoruz. Ben de bu tarz sahnelerde "Vajina Pedi" dediğim bir şey giyiyorum. Bu vücudunuza yapışan bir çeşit yaprak ped."

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Böyle bir karakteri aldığında, o karakterin doğası neyi gerektiriyorsa onu tam anlamıyla canlandırmak ve izleyiciye yansıtmak istersin. Bunu yapmak zorundasın. Kendini düşünemezsin. Ben de düşünmedim. Çünkü o ben değilim, o başka bir insanın tasviri."

Kate Winslet

Kate Winslet

Çarşafların arasına tam anlamıyla karışmış haldeyken yanınızdaki oyuncuya dönüp, “Burada ne halt ediyoruz? dersiniz. "Sevgili anneciğim, bugün işte şu oyuncunun sol testisi yanaklarıma değdi." Bu sahneler hakkında böyle düşünürseniz, bu pek de etik olmaz."

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth

Set ekibinin ve diğer oyuncuların önünde pantolonunuzu indirmek her zaman çok tuhaf bir durum. Sahne esnasında role girdiğiniz için sorun yok, rahatsız hissetmiyorsunuz. Ama sahne kesildiğinde ve ortalıkta iç çamaşırınızla kaldığınızda bu durum tuhaf ve bir hayli de rahatsız edici bir hal alıyor."

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Yabancıların karşısında soyunmak son derece utanç verici. Ama hayattaki pek çok şey gibi, bir süre sonra siz de herkes gibi alışıyor ve hatta eğlenmeye başlıyorsunuz."

Mila Kunis

Mila Kunis

Seks sahnesi çekmek zordur. Partnerinizin kadın, erkek ya da arkadaşınız olması fark etmez. Sonuçta ışığı ayarlayan, pozisyonunuzu değiştiren 100 kadar set ekibi de sizinledir… Her neyse, hiç rahat bir ortam değil!"

Natalie Dormer

Natalie Dormer

“Seks sahnelerini rahatlıkla çektiğini söyleyen oyuncu yalan söylüyordur. Bunu yapmak asla kolay değil. Ancak travmatik de değil. Bu yanlış bir ifade olur. Utanç verici de denemez. Seks sahnelerini çekmek oldukça garip!"

Justin Timberlake

Justin Timberlake

Bu aslında oldukça rahatsız edici bir şey. 12 saat boyunca oradasın ve çekim 'tüm yakınlıklığıyla' devam ediyor. Öldürücü bir yorgunluk!"

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon

Yaban filmindeki o sahnenin içten olmasını istedim. Doğal olmasını istedim. Ve tabii ki gerçekçi olmasını istedim."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder