Ünlü isimlerden 18 Mart Çanakkale Zaferi paylaşımları

Bugün 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin yıl dönümü. Magazin dünyasının ünlü isimleri, sosyal medya hesaplarından bugüne özel paylaşımlar yaptı. İşte ünlülerin 18 Mart paylaşımları...

18 Mart 2021, Perşembe 11:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
FAZIL SAY

FAZIL SAY

"18 Mart Çanakkale zaferinin yıldönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını saygıyla , şükranla anıyorum. İzindeyiz."

BEHZAT UYGUR

BEHZAT UYGUR

"18 Mart Çanakkale Zafer’inin 106. Yılında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyorum."

CELİL NALÇAKAN

CELİL NALÇAKAN

"Gemi jurnaline (seyir defteri), geçtiğimiz her yeri yazarız. İstanbul boğazı geçildi yazılır, Kilitbahir geçildi yazılır, her şey aynen yazılır, ama bir şey hariç... Yazılmaz, yazılamaz.... Çanakkale'den çıkılır, Çanakkale'ye varılır, şehitler abidesi selamlanır ama şunu herkes bilir ki; Çanakkale geçildi yazılmaz... ÇANAKKALE GEÇİLMEZ!"

ACUN ILICALI

ACUN ILICALI

"18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günümüzün 106. yıl dönümünde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnet ile anıyorum."

ZAFER ALGÖZ

ZAFER ALGÖZ

"Dur yolcu..! Bilmeden gelip bastığın bu toprak bir devrin battığı yerdir...Eğil de kulak ver.. Bu sessiz yığın bir vatan kalbinin attığı yerdir.. Bu ıssız, gölgesiz yolun sonunda gördüğün bu abide.. Anadolu’da ,İstiklal uğrunda, namus yolunda can veren Mehmet’in yattığı yerdir.” Mustafa Kemal Paşamıza, aziz silah arkadaşlarına, mehmetlerimize minnet ve saygıyla..."

DEMET AKALIN

DEMET AKALIN

"Çanakkale Zaferi’nin 106. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz. Cennet vatanın kutsal şehitleri, ruhunuz şad olsun! "

ALİŞAN

ALİŞAN

“Bir destandır Çanakkale…Dönmeyi düşünmediler.”

CEM YILMAZ

CEM YILMAZ

"18 Mart Çanakkale Zaferi'nin tüm kahramanlarının, başta büyük Atatürk olmak üzere ruhları şad olsun. Tarihimizin bu önemli gününü saygıyla anıyorum."

BADE İŞÇİL

BADE İŞÇİL

"Biz kişisel kahramanlıklarla uğraşmıyoruz. Yalnız size, Bombasırtı olayını anlatmadan geçemeyeceğim. Karşılıklı siperler arasındaki mesafe 8-10, yani ölüm muhakkak… Birinci siperdekilerin hiçbirisi kurtulamamacasına düşüyor, ikinci siperdekiler onların yerine geliyor, fakat ne kadar imrenilecek bir soğukkanlılık ve tevekkülle biliyor musunuz? Öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini de biliyor ve en ufak bir çekinme bile göstermiyor. Sarsılmak yok. Okuma bilenler Kuran’ı Kerim okuyor ve cennete gitmeye hazırlanıyorlar. Bilmeyenler Kelime-i Şahadet çekerek yürüyorlar. İşte bu Türk askerindeki ruh kuvvetini gösteren hayret ve tebrike değer bir örnektir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebesini kazandıran bu yüksek ruhtur."

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

GÜL SUNAL

GÜL SUNAL

"Komutanım benim tüfek bozulmuş tetik basmıyor” diyen askere Yüzbaşı “Tüfek sağlam oğlum senin parmağın kopmuş” dediği KAHRAMANLIK DESTANI ÇANAKKALE Büyük Atamız’a ve silah arkadaşlarına saygı ve minnetle..."

IŞIN KARACA

IŞIN KARACA

"106. yıl önce Çanakkale'yi geçilmez kılarak destan yazan başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyorum."

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN

"Minnetle...."

PINAR ALTUĞ ATACAN

PINAR ALTUĞ ATACAN

"Ruhunuz Şadolsun."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Banu Ilıcalı, bebeği ve eşiyle mutluluk pozu verdi