Ünlü isimlerin eski aşkları

Bir zamanlar aşkları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ayrılıkları da olaylı oldu. İşte magazin dünyasında yaşanan aşklar ve ayrılıklar...

12 Mart 2018, Pazartesi 11:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Alişan her ne kadar ilk medyatik aşkını Gülşen ile yaşamış olsa da, hafızalarda yer eden asıl birlikteliği şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin ile olan aşkı. Ancak nişan yüzüklerini takan çift kısa süre sonra yollarını ayırdı.

'Saygı bitti'

'Saygı bitti'

Emel Müftüoğlu'nun klibinde tanışan Bozok Gören ve Manken Çağla Şıkel de ilk görüşte aşktan nasibini alanlardan. Henüz 20 yaşındayken aşk yaşamaya başlayan ikili geçen 2.5 yılın sonunda "aradaki saygının bitmesini" gerekçe göstererek yollarını ayırdı.

Çağla Şıkel daha sonra aradığı aşkı Emre Altuğ'da buldu. Büyük aşk nikâh ile taçlandı. İki oğulları olan çift, 8 yıllık evliliklerini sürpriz bir kararla sonlandırdı.

İlk medyatik sevgilisiydi

İlk medyatik sevgilisiydi

Tiyatrocu Aziz Rutkay'ın kızı Doğa Rutkay'ın kameralar önüne el ele çıktığı ilk sevgilisi Mehmet Ali Alabora'ydı.


4 yıl boyunca düzeyli bir ilişki yaşayan ve birbirlerini bir an olsun yalnız bırakmayan çift, basın kuruluşlarına gönderdikleri açıklama ile ayrıldıklarını duyurdu.

Doğa Rutkay, daha sonra Şahan Gökbakar ile aşk yaşadı ancak bu ilişkisi de mutlu sona ulaşmadı. 2014 yılında da Kerimcan Kamal ile evlendi. Çiftin şu anda ikizleri var.

Hande Ataizi ve Fikret Kuşkan gençlik yıllarında sevgiliydi. Ataizi "İlk aşkımdı" demişti verdiği bir röportajda. Hatta "İlk tanıştığım insandı. Kalbimi çalan ilk erkekti. İlk cinsel deneyimimi de onunla yaşadım" diyerek en özel ayrıntıları da dile getirmişti.

Şarkıcı Burak Kut ilk albümü "Benimle Oynama" sayesinde sadece şöhretin kapılarını aralamakla kalmadı, kendisini medyatik bir aşkın da içinde buldu.

Burak Kut 1993 yılında, oyuncu Meltem Cumbul ile aşk yaşamaya başladı. Çift birlikte geçen 4 yılın ardından 1997 yılında ilişkilerini noktaladı.

Okan Bayülgen, ilk evliliğini çok genç yaşta, tanışmalarından 13 gün sonra Fransız bir hanımla yaptı. Evlilikleri kısa sürdü. Reklamcı Gaye Hanım'la ikinci evlilik de uzun sürmedi.


Üçüncü evliliğini 1997'de oyuncu Zeyno Günenç'le yaptı. Çift 16 ay sonra boşandı.


2009'da Şirin Ediger'le yaptığı dördüncü evliliğinden İstanbul adını verdikleri bir kızları oldu. Çift, 2014'te boşandı.

Okan Bayülgen şu an adli tıp uzmanı Sevil Atasoy'un kızı Selin Atasoy'la birlikte. Okan Bayülgen'in dedesi Hamdi Bey beş evlilik yapmış...

Beren Saat, 2004'te Efe Güray ile aşk yaşıyordu. Hatta kendisine şöhretin yolunu açan 'Türkiye'nin Yıldızları' yarışmasına sevgilisinin ısrarıyla katılmıştı. Ama finalden sonra 17 Temmuz 2004'te 3 yıllık büyük aşkını henüz 19 yaşındayken trafik kazasında kaybetti.

Beren Saat daha sonra 2005 yılında 'Aşka Sürgün' isimli dizide Alper Kul ile tanışıp set aşk yaşadı.


2014 yazında da popçu Kenan Doğulu ile evlendi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum