Ünlü modacı Cemil İpekçi 5 aydır kayıp olan kedisine kavuştu

Ünlü modacı Cemil İpekçi 5 aydır kayıp olan kedisine kavuştu

Ünlü modacı Cemil İpekçi 5 ay önce Bodrum’da kaybolan ‘Maço’ isimli kedisine kavuştu. Hayvan hırsızları tarafından internet üzerinden bin 300 TL’ye satışa çıkarılan kedi bir hayvansever tarafından satın alınıp İpekçi’ye teslim edildi

21 Mart 2017, Salı 23:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Cemil İpekçi’nin evladı gibi sevdiği “Maço” isimli kedisi 5 ay önce Bodrum’un Kumbahçe Mahallesi’nde kaybolmuştu. Kedisinin çalınmış olabileceğini düşünen İpekçi Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak şikayet de bulunmuştu. Büyük üzüntü yaşayan ünlü modacı sosyal medya hesaplarından kedisinin kaybolduğunu veya çalındığını söyleyerek kediyi bulanların kendisine ulaştırmasını istemişti.

Bir hayvan sever tarafından internet üzerinden satın alınan kedi İpekçi’nin menajerinin dikkati sayesinde bulundu. Maço’nun fotoğraflarını internette gören İpekçi’nin menajeri fotoğrafları paylaşan Murat Tevetoğlu isimli hayvan severle irtibata geçti. Tevetoğlu’nun kediyi ilanda görüp beğendiği ve satın aldığı ortaya çıktı. Kedinin çalındığını ve Cemil İpekçiye ait olduğunu öğrenen Tevetoğlu 5 aydır kayıp olan Maço’yu İpekçi’ye teslim etti.


İPEKÇİ HAYVAN SEVERLERİ UYARDI


Kedisine kavuşan ünlü modacı, “Dünyada şükürler olsun insan gibi insanlar daha varmış. 5ay evvel Bodrumda çalınan kedime nihayet Murat Tevetoğlu Bey tarafından kavuştum. Kediyi çalan kadını savcılığa vermiştik şimdi birde kesin çaldığı kayıtlarda mevcut. Evimizin Kedileri firma sahibi Murat Tevetoğlu Bey’den allah razı olsun.

Adam gibi adamlar henüz bitmemiş. Ama bu dava şu anda daha ispatlı hale geldi. Kedi hırsızı o kadın şimdi otursun düşünsün. Bodrumda yaşayanlar dikkat edin çünkü bu kadın ve bunun gibiler cins kedileri köpekleri çiftleştirmek için çalıp sonra satıyorlar tüm bodrumdaki hayvan severlerin dikkatine” dedi.
 

KEDİYİ SATILIK İLANINDA GÖRDÜM


Kediyi farkında olmadan satın alarak İpekçi’ye teslim eden Tevetoğlu ise, “Cemil İpekçi beyefendinin biricik evladı ‘Maço’ bulunmuştur. 5-6 ay önce Cemil Bey’in Bodrum’da ki evinden çalınan Maço hayvan hırsızlarının eline geçtikten belli bir süre ilan koyularak satışa çıktı. Bizde ‘Evimizin Kedileri’ ailesi olarak habersiz bir şekilde talip olduk.

Maço’yu hırsızların elinden bir ücret ödeyerek aldık, sonra erkek kedilerimle anlaşamadığı için sahiplendirmeye karar verip var olan resimleriyle yeni bir ilan paylaştık. Bu durumu fark eden Cemil Bey’in menajeri Pelin Hanım benimle irtibata geçerek yaşanan üzücü olayı tarafımıza anlattı. Bizde gerekli delilleri toplayarak gerek savcıya gerek avukatımıza başvurduk ve Cemil Bey’in biricik evladı Maço’yu bugün bizzat kendimiz Cemil Bey’e teslim ettik” diye konuştu.

İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berksan, Seda Sayan'a rakip oldu