Ünlü model hayatını kaybetti!

37 yaşındaki Brezilyalı model Caroline Bittencourt, köpeklerini kurtarmak için atladığı suda boğularak yaşamını yitirdi

01 Mayıs 2019, Çarşamba 09:32 Son Güncelleme:
A A

Dünya, onu Brezilya’nın efsanevi futbolcusu Ronaldo’nun düğününden kovulmasıyla tanımıştı. Şimdiyse ortadan kaybolduktan sonra gelen acı haberle gündemde.

Kayıp modelin çok talihsizce hayatını kaybettiği resmen açıklandı. Kadının kendisini, yavru köpeklerinin peşinden denize attığı duyuruldu. Pazar günü Brezilya’nın Sao Paulo kentindeki fırtına sırasında meydana gelen olayda, iki yavru köpek tekneden suya düştü. Önce genç kadın, ardından eşi Jorge Sestini suya atladı.

Dalgaların arasında eşini bulamayan Sestini, suya atladıktan iki saat sonra kurtarıldı. Yavru köpeklerini kurtarmak için atlayan Caroline Bittencourt’un ise cesedi Pazartesi günü bulundu.

Mankenliğin yanı sıra televizyon sunuculuğu da yapan Bittencourt, 2005’te dünyanın gündemine gelmişti.

Ronaldo’nun Fransa’daki düğününe katılan Bittencourt’un etkinliği terk etmesinin istenmesi, 2005 yılında magazin basınının manşetlerini süslemişti.

Düğünden kovulmasına gerekçe olarak çeşitli spekülasyonlar yapılmıştı. Bunlardan biri, genç kadının kıyafet tercihinin gelin gibi beyaz olmasıydı.


Bir diğeriyse; hem gelinin gem de Caroline’nin davetli bir işadamıyla mazilerinin olmasıydı.

Arkadaşlarının Carol diye seslendiği Bittencourt, yalnızca 37 yaşındaydı.Instagram'da 766 bin takipçisi olan manken, son fotoğrafını iki gün önce paylaşmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...