Ünlü oyuncular tekne tatiline çıktı

Yaklaşık 1.5 yıldır aşk yaşayan Özgü Kaya ile Burak Serdar Şanal, geçtiğimiz şubat ayında ayrılmış, sosyal medya hesaplarında birlikte oldukları fotoğrafları silmişti. İlişkilerine ikinci bir şans veren Serdar Şanal- Özgü Kaya çifti, aralarında oyuncu arkadaşları Bertan Asllani ve eşi Hazal Şenel, Ayşen Batıgün ve menajer eşi Abdullah Bulut'un olduğu kalabalık arkadaş grubuyla tekne tatiline çıktı. Özgü Kaya fit görüntüsüyle dikkat çekti

10 Haziran 2021, Perşembe 10:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beyzanur adlı tekneyle Marmaris Selimiye'de bulunan bir koya yanaşan Özgü Kaya, Burak Serdar Şanal, Bertan Asllani, eşi Hazal Şenel, Ayşen Batıgün ve menajer eşi Abdullah Bulut, arkadaşları Timur Acar ve eşi Eda Özerkan'ın bulunduğu tekneye yanaştı.

Serdar Şanal, uzun süre balık tutmaya çalışsada pek başarılı olamadı. Balıkçılıktan vazgeçen Şanal fotoğrafçılığa soyundu. Oyuncu arkadaşı Hazal Şenel'i fotoğraf makinesiyle fotoğraflayan Şanal, diğer arkadaşlarına da ayna tutturarak yüzlerine ışık yansıttı. Ali Keser'in haberine göre; Şanal sırasıyla tüm arkadaşlarını ve sevgilisi Özgü Kaya'nın fotoğraflarını çekti.

Şanal sırasıyla tüm arkadaşlarını ve sevgilisi Özgü Kaya'nın fotoğraflarını çekti. Düzgün fiziğiyle göz dolduran Özgü Kaya gün boyu teknenin önünde güneşlendi. Balık tutan sevgilisi Serdal Şanal'ı da yanına çağırarak yanmaması için güneş kremi sürdü. Çift, akşam saatlerinde teknede çalan müzik eşliğinde dans etti.

Oyuncu Eda Özerkan eşi Timur Acar kızı Eliz ve üç ailenin bulunduğu teknede çocukların peşinden koşturdu. Üzerindeki elbiseyi hiç çıkarmayan Özerkan, kızı Eliz Acar ve diğer arkadaşlarının çocuklarıyla ilgilenmekten yorgun düşüp gölgede bir süre uyuya kaldı. Timur Acar ise kızı Eliz ile suya girerek serinledi. Ünlü oyuncu, küçük Eliz merdivenlerden düşmesin diye oldukça dikkatli tavırlar sergiledi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (10 Haziran 2021)