Ünlü oyuncunun aracından uyuşturucu çıkmıştı... Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi birbirlerini suçladı!

Sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında polisler tarafından durdurulduktan sonra şüpheli hareketler sergiledikleri gerekçesiyle alınan arama kararıyla inceleme yapılan ve aracında uyuşturucu madde ele geçirilen ünlü oyuncu Ayşegül Çınar ve eski sevgilisi Furkan Çakıroğlu'nun savcılık ifadeleri ortaya çıktı. İkili birbirlerini suçlarken Çınar, dosyaya gizlilik kararı verilmesi için başvuruda bulundu.

10 Mart 2021, Çarşamba 16:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen cumartesi akşamı polisler tarafından İstanbul Bebek Cevatpaşa Caddesi üzerinde araç içinde bulunan oyuncu Ayşegül Çınar ile arkadaşı Nimet Y.'ye, Genel Güvenlik Taraması (GBT) yapıldı. İkilinin hareketlerinden şüphelenen polis, daha sonra araçlarda arama yaptı. Yapılan aramada, Çınar'a ait araçta uyuşturucu madde bulundu. İkili, gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Şüphelilerin ifadelerine Sabah'tan Dilek Yaman Demir ulaştı.


Ayşegül Çınar şu ifadelere yer verdi:

Olay günü moralim bozuktu. Arkadaşım Nimet'i aradım. Buluşmak için sözleştik. Nimet'le buluştuktan sonra ben aracımı pek ettim. Nimet'in arabasına bindim ve birlikte gezmeye gittik. Geri döndüğümüzde aracın yanında Furkan'ın aracı vardı. Şaşırdım, Farı kapalıydı. Araç Furkan'a ait olduğunu biliyorum. Ne olduğunu anlamadan aniden polisler geldi ve arama yaptılar.

Aracın yolcu koltuğunda küçük bir çanta buldular. Çanta bana ait değil. Uyuşturucu madde kullanmıyorum' diye kendisini savundu. Polisler tarafından ele geçirilen çantanın içinde 22 adet küçük şeffat poşet içinde esrar 4 gram eroin ve birbirinden farklı uyuşturucu madde bulundu.

Olay sırasında Çınar'ın yanında bulunan Nimet Y. ise ifadesinde "Ayşegül benim arkadaşımdır. Beni aradı ve morali bozuktu. Furkan'la konuşmak istiyordu. Canı sıkkın olduğu için gezmeye çıktık. Aracıyla gelmişti.

Onun aracını park edip, Benim aracımla gittik. Döndüğümüzde aracın yanına Furkan'ın aracını gördük. Ayşegül'ün uyuşturucu kullanıp kullanmadığını bilmiyorum.

Ünlü oyuncunun eski erkek arkadaşı Furkan Çakıroğlu ise şu ifadelere yer verdi:

Nimet beni aradı. Ayşegül eski sevgilim olduğu için buluşmak istemiş. Nimet'in teklifini kabul ettim. Ayşegül'le bulaşmak için olay yerine geldim. Benim yanımda bir arkadaşım vardı. Ayşegül'ün İddia ettiği gibi bir durum yok.

Kimsenin aracına uyuşturucu madde koymadım. Ben eskiden uyuşturucu kullandım. Fakat artık kullanmıyorum. Eskiden Ayşegül'le birlikte de kullanıyorduk.

Polis tarafından Ayşegül Çınar'ın aracında ele geçirilen uyuşturucu madde dolu poşet ve çanta üzerinde parmak izi incelemesi yapılacak. Diğer taraftan Ayşegül Çınar, dosyaya gizlilik kararı verilmesi için başvuru yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Buse Varol, doğum kilolarından kurtuldu