Ünlü türkücü zayıflama kampında!

Türk Halk Müziği sanatçısı, bağlama virtüözü Arif Sağ, hem fazla kilolarından kurtulmak hem de sağlıklı yaşam tarzına alışmak amacıyla Aydın'nın Kuşadası İlçesi'ne bağlı Davutlar Beldesi'ndeki Naturmed Termal Arınma Merkezi'nde kampa girdi.

09 Ağustos 2013, Cuma 15:38
A A

Türk Halk Müziği sanatçısı, bağlama virtüözü Arif Sağ, hem fazla kilolarından kurtulmak hem de sağlıklı yaşam tarzına alışmak amacıyla Aydın’nın Kuşadası İlçesi’ne bağlı Davutlar Beldesi’ndeki Naturmed Termal Arınma Merkezi’nde kampa girdi.

Amacını, "Hedefim ve beynimdeki düşünce sadece zayıflama değil. Ben burada sağlıklı yaşam tarzına alışmaya yeni ve sağlıklı bir yaşam biçimi edinmeye çalışıyorum" diye açıklayan Sağ, ilk üç günde arınma kürlerinin yararını gördüğünü söyledi. Sağ, sabah kahvaltısına kadar ormanda yürüdüğünü, termal havuzda yüzdüğünü, şok havuzunda egzersiz yaptığını anlattı. Sağ, "Kahvaltı sonrası kürler başlıyor. Masaj, yoga yapılıyor. Dinçleştiğimi fark ediyorum. Vücudumda ödemler vardı hepsi gitti" diye konuştu.

Türkiye’de sanatçıların doğanın ritmine aykırı bir yaşam biçimleri olduğunu belirten Naturmed kurucusu ve sorumlu kür hekimi Yaşar Yılmaz da Arif Sağ'da kısa sürede gözle görünür değişiklik olduğunu kaydetti.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.