Ünlülerden 30 Ağustos Zafer Bayramı paylaşımları

30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusu sosyal medyanın gündeminde... Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından bugüne özel mesajlar paylaştı. İşte o mesajlar...

30 Ağustos 2019, Cuma 11:23 Son Güncelleme:
A A
KENAN DOĞULU

KENAN DOĞULU

Türk halkının birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya gösterdiği, milli mücadele sürecinin en büyük adımı Büyük Taarruz Zaferi’nin yıl dönümünde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile fikir ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun!

TARKAN

TARKAN

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

ALPEREN DUYMAZ

ALPEREN DUYMAZ

Büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, ülke için gerçek amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. Fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu engelleri aşacaksın. Bundan sonra da sana büyük derlerse bunu söyleyenlere güleceksin.


Mustafa Kemal Atatürk


30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun (1922).

CEM YILMAZ

CEM YILMAZ

30 Ağustos Zafer Bayramı'nda, Cumhuriyetimizi bize armağan eden tüm kahraman büyüklerimizi anarken, mekanın cennet olsun büyük Atatürk diyorum. İyi bayramlar.

OKAN KURT

OKAN KURT

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Hiç şüphesiz ki toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. EZAN dinmez, BAYRAK inmez, ŞEHİTLER ölmez, VATAN bölünmez!

SEREN SERENGİL

SEREN SERENGİL

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

METİN ŞENTÜRK

METİN ŞENTÜRK

Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza sebep olan başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizden Allah razı olsun, mekanları cennet, ruhları şâd olsun. Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar.

DEMET AKALIN

DEMET AKALIN

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere bağımsızlığımızı armağan ettiği 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

ÇELİK

ÇELİK

Gönlü düşmüş bu vatanın toprağına taşına.

AHMET KURAL

AHMET KURAL

"Ya İstiklal Ya Ölüm." Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm Türkiye'nin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun! Saygı ve minnetle.

GÜLBEN ERGEN

GÜLBEN ERGEN

Eskimeyen şarkımız 'Şıkır Şıkır' ile sahnede binlerce yürek tek yürek olup kucakladık 30 Ağustos Zafer Bayramımızı. Mustafa Sandal'ın sahnesine misafir olmak şahaneydi.

Sıradaki haber yükleniyor...