Ünlülerden Aylin Sözer paylaşımları!

Öğretim Görevlisi Dr. Aylin Sözer, eski sevgilisi olduğu iddia edilen kişi tarafından boğazı kesilip yakılarak katledildi. Sözer'in canice katledilmesi tüm Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Magazin dünyasının ünlü isimleri de yaşanan olaya tepkilerini sosyal medya hesaplarından dile getirdi.

30 Aralık 2020, Çarşamba 14:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Maltepe'de öğretim üyesi Aylin Sözer, tanışıklığı nereden olduğu bilinmeyen, emniyetin ulaştığı bazı kaynaklarca "eski sevgili" olduğu iddia edilen Kemal Ayyıldız tarafından vahşice katledildi.

Katil zanlısının, Sözer'i önce boğazından bıçakladığı, daha sonra üzerine yanıcı madde döktükten sonra ateşe verdiği öğrenildi.


Sözer'in ölümü sadece yakınlarını değil, tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Magazin dünyasının ünlü isimleri de yaşanan olaya tepkilerini sosyal medya hesaplarından dile getirdi.

Hadise

Hadise

"Bu ülkede bugün bir kadın yakılarak öldürüldü. #AylinSözer..."

Alişan

Alişan

"Karısını, sevgilisini döven, şiddet gösteren arkadaşınızsa; arkadaşlığınızı bitirin. Camianızdaysa uzaklaştırıp, çalışmasını engelleyin. Akrabanızsa; konuşmayın, reddedin. Komşunuzsa ya da sokakta böyle bir şey görürseniz polise ihbar edin. Allah bunların belasını versin. Bitmediler şerefsizler."

Çağla Şıkel

Çağla Şıkel

"Mesela artık bu yaşananların bir son bulması ve bir daha yaşanmaması için gerekli cezalar verilse mi? #AylinSözer..."

Mert Fırat

Mert Fırat

"Bu ülkede bugün bir kadın eski sevgilisi tarafından yakılarak öldürüldü. #AylinSözer... Bu ülkede bugün başka bir kadın eşi tarafından başından vurularak öldürüldü. #SeldaTaş...Bu ülkede bugün başka bir kadın oğlu tarafından tüfekle vurularak öldürüldü. #VesileDönmez...Kadın cinayetlerini durduracağız! Bu utanç hepimizin..."

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

"YETER, YETER, YETER!' diye haykırıyoruz hep birlikte. Kimse duymuyor mu? Bir kadın yakılarak öldürüldü. #AylinSözer..."

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ

Oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medya hesabı üzerinden #AylinSözer etiketiyle paylaşımda bulundu.


Haluk Levent

Haluk Levent

AHBAP derneğinin kurucusu Haluk Levent de Twitter hesabı üzerinden paylaşım yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pınar Altuğ'un dikkat çeken maskesi