Ünlüleri ısırarak rahatlatan masöz Dr. Dot

İyi bir masaj herkesi rahatlatır, ama dünyanın dört bir yanından ünlü isimlerin onu tercih etmesinin özel bir sebebi var: Isırık!

20 Mart 2017, Pazartesi 09:39
A A

posta.com.tr Dr. Dot, tam adıyla  Dorothy Stein dünyaca ünlü isimlerin masözü, ama onu farklı kılan bir tekniği var. Dr. Dot 'ısırarak' masaj yapıyor. 

Aklınıza gelebilecek en ünlü rock müzik yıldızları, sporcular, politikacılar, televizyon ve sinema ünlüleri kendilerini ısırtnak için Stein'in kapısını çalıyor.   

Başta kulağa oldukça tuhaf gelen bu tekniği ile CNN'den Daily Mail'e, FHM'den New York Times'a pek çok yerde haber olan bir isim Dr. Dot. (Bu arada ona bu lakabı takan da Frank Zappa olmuş)

Dorothy Stein 15 yaşından bu yana çalışıyor, 22 yıldır da para kazanıyor. Dünyanın dört bir yanında 1000'e yakın çalışanı var. 

Reklamlarda oynuyor, kendi adına ürünler çıkarıyor. İnsanlar onu ‘rahatlatıcı', ‘dert giderici'olarak görüyor. 

İngiliz Daily Mail gazetesine verdiği röportajda 'ısırma' terapisini nasıl bulduğunu anlatırken 'aileden' gelen bir alışkanlık olduğunu söylüyor ve ekliyor: Annem sürekli ona masaj yapmamı isterdi, henüz 5 yaşındaydım ve ellerim de o kadar güçlü değildi. Bunun üzerine ısırmamı söyledi, o günden bu yana ısırmaya devam!

Müşterilerinin hepsi ünlü isimler: Kanye West, Paris Hilton, Katy Perry, Eminem, Adam Levine, Iggy Pop, Aerosmith, Vin Diesel, Seal, Shakira... Listenin tamamı, Dr. Dot'ın internet sayfasında mevcut... Bu listede çok önemli politikacılar da var!

Almanya'da yayınlanan Big Brother yarışmasında ödül olarak Dr. Dot terapisi verildiği bile görüldü.

Sıkı bir rock'n'roll dinleyicisi olan Stein, mesleğe ilk başladığı yıllarda rock yıldızlarının konserlerine bedava bilet bulduğu için dünyanın en şanslı kişi olduğunu hissettiğini söylüyor.

Bugüne dek yaklaşık 3bin konsere ısırık masajıyla VIP giriş yapmayı başarmış.

Sosyal medyayı sıklıkla kullanan Stein, verdiği cesur pozlarla da en az işi kadar ses getiriyor.

Isırık terapisi ile ünlülerin gözdesi olan Drt. Dot'un fotoğraf albümünden ilginç kareler...

Sting

Kanye West

Seal

Adam Levine

Sting

Paris Hilton

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.