Ünlülerin evleri

Türkiye'nin ünlü isimleri nerelerde oturuyor, en çok hangi semtleri tercih ediyor biliyor musunuz? İşte ünlü isimlerin oturdukları semtler ve evleri...

11 Mart 2018, Pazar 14:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Ebru Gündeş

Ebru Gündeş

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş Kanlıca'daki ikiz yalısından taşınmaya karar verdi.180 derece Boğaz manzaralı yalıda 9 yaşındaki kızı Alara ile birlikte yaşayan Gündeş, kararıyla şaşırttı.

Kanal D'de yayınlanan 2. sayfa'nın haberine göre; yıllar önce 25 milyon TL'ye alınan yalıyı boşaltmaya hazırlanan Ebru Gündeş rotayı Kemerburgaz'a çevirdi. Gündeş'in orman içindeki yeni villasının değeri ise yaklaşık 13 milyon TL.

Yağmur Ünal ve Türkan Şoray

Yağmur Ünal ve Türkan Şoray

Yapımcı Yağmur Ünal annesi Türkan Şoray ile yaşadığı Çubuklu Vadi’deki villalarının kapısını Hello Decor’a açtı.


Yağmur Ünal “Annemle aynı evde yaşamak çok keyifli” diyor.

  • Türkan Şoray bu evi Eylül 2015’te aldı. Dekorasyon ve tadilat 1.5 yıl sürdü.
  • 420 metrekarelik 4 katlı villanın ilk katını anne-kız ortak kullanıyor. İkinci kat Türkan Şoray’a ait. Yağmur Ünal villanın 3 ve 4’üncü katında yaşıyor.
  • Yağmur Ünal üst kata bir de kış bahçesi yaptırmış.

  • Villanın havuz kenarı ve bahçe düzenlemesi de çok şık.
  • Duvarlarda Mehmet Güleryüz, Mübin Orhon, Katharina Grosse’un tabloları var.
  • “Annemle evin rahatlığına çok önem verdik” diyen Yağmur Ünal oturma grupları için de şu espriyi yapıyor: “Ben koltuğa koltuk demem, koltuk rahat olmayınca.”

İbrahim Kutluay

İbrahim Kutluay

İbrahim Kutluay; Demet Şener’den Eylül 2016’da ayrılmış, çiftin çekişmeli boşanma davası da Mart 2019’da bitmişti. Boşanma protokolüne göre; İbrahim Kutluay, Levent’teki 10 milyon liralık villasını 10 yıllığına Demet Şener’e vermişti.

Ancak Demet Şener 21 Haziran’da Cenk Küpeli ile evlenince villayı tek bir eşyasına bile dokunmayarak terk etti. İbrahim Kutluay da 3 yıldır ayrı kaldığı evine döndü.

Dekorasyonda hiçbir değişiklik yapmadı. Yakınlarına “Bu evde iyi, kötü çok anım var. Düzeni bozmak istemedim. Böylesini tercih ettim” diyormuş.

İstinye’de oturan Demet Şener ile eşi Cenk Küpeli ise İngiltere’nin başkenti Londra’nın Kensington semtinden 12 milyon TL’ye aldıkları lüks dairelerinin dekorasyonu ile ilgileniyor.

DEMET ŞENER İLE CENK KÜPELİ’NİN, LONDRA’DAKİ DAİRESİ

 Bilgün Sazak

Bilgün Sazak

Takı tasarımcısı Bilgün Sazak, 2010’dan bu yana İstanbul Çubuklu’da ailesine ait 22 yıllık bir villada oturuyor.

Denize nazır, 450 metrekarelik villasının kapılarını Hello Dergisi’ne açan Bilgün Sazak 14 ay süren dekorasyon çalışmasında şunlara dikkat etti:

-İngiliz dekoratör Kelly Hoppen’den ilham aldı.

-Siyah, beyaz, gri ve beyaz karışımı (grej) renkler kullandı.

-Gizli ışıklandırmayı tercih etti.

-Mekana derinlik vermek için salon ve giyinmem odasını aynalarla kaplattı.

-Çiçek, mum, tablo, hat ve heykelleri ön planda tuttu.

Bilgün Sazak “Evdeki en büyük keyfim akşamları iş dönüşü salonda ayaklarımı uzatıp tepside yemek yemek ve televizyon izlemek” diyor.

Burcu Şendir

Burcu Şendir

Cemiyet hayatının tanınan ismi Burcu Şendir 3 yıl önce modacılığa soyunmuş, 'SoYoo' markasını kurmuştu. Kısa sürede işleri büyüten Burcu Şendir kazancını gayrimenkule yatırdı. İki ev birden aldı.

Biri İstanbul İstinye'deki Nidapark'ta, diğeri Bodrum Gündoğan’da. Üç katlı villasının dekorasyonu ile uğraşan sosyetik güzel, otomobilini de yeniledi.


Burcu Şendir'in, Necmettin Karabacak'tan iki çocuğu var.

Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır, kazancını gayrimenkule yatırıyor. Annesinin Ayvalık’taki yazlığını tadilat yaptırarak yenileyen başarılı oyuncu, kendine lüks bir daire satın aldı.

Kadıköy Suadiye’de 4+1 deniz manzaralı bir evi bulunan oyuncu, yine aynı muhitten kendisine deniz manzaralı, çatı katı 2+1 lüks bir ev alarak geleceğine yatırım yaptı.

Gökçe Bahadır'ın bunun için 2 milyon TL’yi gözden çıkardığı öğrenildi. Evin dekorasyonuyla da yakından ilgilenen Gökçe Bahadır, dairesini en güzel eşyalarla düzenliyor.

 Deniz Seki

Deniz Seki

Yaz sezonu boyunca Bodrum'da neredeyse her akşam sahne alan Deniz Seki, bu yoğun temposu sonrası kendisini ödüllendirdi. Sezonun kapanmasıyla birlikte İstanbul'da da yeni anlaşmalar yapan şarkıcı buradaki evini değiştirdi.

Deniz Seki, Sarıyer'de Boğaz manzaralı bir köşke taşındı.

Büşra Develi

Büşra Develi

Oyuncu Büşra Develi, Cihangir'den ayrılma kararı aldı. Büşra Develi yeni evini Galata'da buldu. Oyuncu tarihi Boğaz manzaralı evin kirası için ise 5 bin TL'yi gözden çıkardı.

 Sıla

Sıla

Daha önce Galata'da beğendiği iki oda bir salon eve sığamayınca yandaki daireyi de alan Sıla, kazancını gayrimenkula yatırıyor.

Konserden konsere koşturan popçu, Bostancı'dan aldığı yeni evini oturmadan kiraya verdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Erdal Beşikçioğlu: Gece gündüz sette olmaya gerçekten gücüm yetmiyor