Ünlülerin otomobilleri

Pahalı yaşam ve pahalı arabalar kimileri için gösteriş, kimileri içinse bir tutku olarak yorumlanabilir. İşte sporcular, oyuncular ve diğer ünlü isimlerin milyon liralık araçları...

25 Mart 2018, Pazar 08:10 Son Güncelleme:
A A

Cenk Küpeli’nin, geçtiğimiz haziran ayında evlendiği Demet Şener’e sürprizleri bitmiyor. İş insanı, eşine Londra’da ev aldıktan ve kendi markasını kuracağı şirketine ortak ettikten sonra, şimdi de 1 milyon TL değerinde, Volvo model cip aldı. Model, önceki gün Bebek’te Küpeli’nin soy isminden oluşan plakalı aracıyla objektiflere takıldı.

Demet Şener, eşinin babası Avni Küpeli tarafından istenmeyen gelin ilan edilmesi hatırlatılınca, “Biz mutlu ve keyifliyiz. Hiçbir şey tadımızı bozamayacak. Tabii ki bu konuda konuşmayacağım. 25 yıldır bu mesleğin içindeyim, istediğiniz kadar soru sorsanız bile cevap vermeyeceğim. Zaten Cenk açıklama yaptı” diye konuştu.  (Milliyet)

Demet Akalın ile yaşadığı hediye polemiği ile gündemden düşmeyen Berkay, aracını yeniledi. Ayakligazete.com sitesinin haberine göre ünlü şarkıcı, Fulya’da bulunan Ercar Motors’tan son model Bentley marka araç satın aldı.


2 milyon 200 bin lira ödedi

2 milyon 200 bin lira ödedi

Berkay, lüks araç için kesenin ağzını açarak 2 milyon 200 bin lira ödedi. Berkay ve eşi Özlem Şahin’in baş harflerinden oluşan özel “BOS” plaka yaptıran şarkıcı, yeni aracının önünde ise Ercar Motors’un sahipleri Erkan Özkaya ve Volkan Bahçekapılı ile birlikte poz verdi.

Serdar Bilgili Bebek’teydi. 1960 model Porsche 356 marka otomobili ile geziyordu.


Yanında da 2010-2013 arasında aşk yaşıdığı Dominik asıllı Fransız Amelie Latournal’dan dünyaya gelen oğlu Ali vardı.

Baba-oğul Boğaz’da tur attı. Serdar Bilgili’nin otomobili kadar plakası da çok özel.

Fenerbahçe’nin teknik ekibinde görev yapan, eski kaleci Volkan Demirel, eşi Zeynep Demirel ile Nişantaşı’ndaydı. Çift yeni aldıkları 2 milyon TL’lik Aston Martin marka, Rapide model lüks otomobillerine binerken görüntülendi.


Volkan Demirel geçen yıl da Rolls Royce’un 6 milyon TL’lik Wraith Black Badge modelini aldığı haberleriyle gündeme gelmişti.

Alişan, Şubat 2019’da oğlu Burak’ı kucağına almıştı. Eşi Buse Varol ve bebeği ile Nişantaşı City’s AVM’deydi.

Alişan, “Oğlumun altını bile değiştiriyorum. Yeri gelince mama yediriyorum” diye konuştu.

Bu arada Alişan eşine 600 bin lira değerinde Jaguar marka cip hediye etti. Aracının plakası çok özel; ANA.


*Buse Varol bu arabayı 3 aydır istiyormuş.

Ece Seçkin’e doğum gününde pilot nişanlısı Çağrı Terlemez’e çifte sürpriz yaptı. Baş başa yemek yiyeceklerini söyleyip popçuyu Quasar Dada’ya götürdü.


*Ece Seçkin'in kocaman tektaşı dikkat çekti.

Aralarında Cem Belevi ve Derya Uluğ’un da bulunduğu yakın arkadaşlarını görünce çok şaşırdı.

İkinci sürpriz ise Çağrı Terlemez’in hediye ettiği 1 milyon lira değerindeki Porche Carrera marka otomobil oldu.

29 yaşına basan Ece Seçkin, “Uzun zamandır istiyordum” diye konuştu.


Hakan Kırarslan/ POSTA

Bensu Soral ile Hakan Baş 3 yıllık aşkın ardından 29 Eylül 2018’de 750 bin TL’lik muhteşem bir düğünle nikâh masasına oturmuştu.

Hakan Baş birinci evlilik yıldönümü hediyesi için erken davrandı. Bir süredir kullandığı 3 milyon TL’lik Mercedes cipini eşi Bensu Soral’a hediye etti. Aynı model cipi 3 ünlü daha kullanıyor.

KİMLERDE VAR?

KİMLERDE VAR?

● Sibel Can 2018’de yoğun geçen konser maratonunun ardından kendisini 3 milyon TL’lik ciple ödüllendirmişti.


● Gülşen’e eşi Ozan Çolakoğlu 2017’de oğulları Azur Benan’ın doğumunun ardından bu cipi hediye etmişti.


● Arda Turan, oğulları Arda Hamza’yı dünyaya getiren eşi Aslıhan Doğan Turan’a bu cipin zırhlı modelini almıştı.


Müge Dağıstanlı/ POSTA

Şarkıcı Aslı Hünel, eşi Savaş Yurtsever ile İstinyePark’taydı. Çift 2015 model, 465 bin TL değerinde Porsche marka bir spor otomobille görüntülendi. Savaş Yurtsever “Eşimin albümü ‘Bambaşka’nın satışları iyi gitti. Başarılı olursa ona hediye alacağıma söz vermiştim. Bu araçla sürpriz yaptım” dedi.

AVM önündeki Ortadoğulu turistler çifti dizi yıldızı sandı. Kamera ve objektifleri de görünce çekim var sandılar. Aslı Hünel’e, İngilizce “Hangi dizi?” diye sordular.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Liam Payne: Ünlü olmak beni öldürüyordu