Önceki Fotolar

Ünlülerin sarhoş halleri (Çağla Şıkel ile Hakan Akkaya'nın arka kapı hüsranı)

Bazıları günlük hayatlarında son derece ağırbaşlı görünüyor ama alkol alınca bambaşka birine dönüşüyor, bazıları da hep nasıl görünüyorsa öyle... İşte ünlülerin sarhoş halleri...

10 Mart 2018, Cumartesi 09:23 Son Güncelleme:
A A
HERKESTEN ÖZÜR DİLEDİ

HERKESTEN ÖZÜR DİLEDİ

İrem Derici sözlerine şöyle devam etti: ''Ben böyle bir insan değilim. Kendimi deşarj etmek için içtim. Fakat alkolü fazla kaçırmışım. Ağzımdan kötü kelimeler çıkmış. Çok utandım. Herkesten çok özür dilerim. Keşke arkadaşlarım beni bir taksiye bindirseydi. Yürümeseydim bunlar başıma gelmezdi. Yine de Ferhan Şensoy'a teşekkür. Çünkü o gece beni evinde misafir etti.''

Ozan Güven

Ozan Güven

Bazı ünlüler de sarhoşken öyle bir laf söylüyor ki yıllar geçse de unutulmuyor.

Tabii ki o ünlülerimizden biri de Ozan Güven. 

'İÇKİLİYDİ BİLMEM NE'

'İÇKİLİYDİ BİLMEM NE'

Yıllar önce sarhoşken muhabirlere ‘Kaç yaşındasın lan sen, şimdi yazacaksınız içkiliydi bilmem ne diye’ yaptığım çıkış hala unutulmayanlar arasında.

Teoman

Teoman

Bir de alkol ve sarhoşluk denilince ilk akla gelen ünlü bir ismimiz var. 

'Hiç ayık halini gördük mü?' desek haksız çıkmayacağımız Teoman'ın bu görüntülerine çok alışkınız. 

Alışık olmadığımız şey ise Teoman'ın 'Alkolü bırakacağım' şeklinde açıklamalar yapması... Ama zaten bu açıklamayı yaptıktan sonra yine başladı...

Melek Yargıcı

Melek Yargıcı

Manken ve fotomodel Melek Yargıcı, çok alkol aldığı bir gecenin sonunda ayakta durmakta zorlanırken muhabirlere şu açıklamayı yaptı: 

'ALLAH BİR BEN TEK'

'ALLAH BİR BEN TEK'

Allah bir, ben tek!". İçtiğinde kendini tanrılaştıran Melek Yargıcı, gerçekten de bazı konularda tek.

Bir de set halinde sarhoş olan ünlülerimiz var. 'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisinin sezon finali partisinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Metin Çekmez zil zurna sarhoş olmuştu. 

Metin Çekmez

Metin Çekmez

O gece Özcan Deniz konuşmakta, Metin Çekmez yürümekte zorlandı.

Özcan Deniz

Özcan Deniz

Aldığı alkol nedeniyle konuşmakta zorlanan Özcan Deniz kendisine sorulan sorulara kısa cevaplar vererek çareyi kaçmeakta buldu.

Hatice Şendil

Hatice Şendil

Metin Çekmez mekandan iki set görevlisinin kolunda çıktı. Hatice Şendil'de de durum pek farklı değildi.

Sarp Levendoğlu

Sarp Levendoğlu

Sarp Levendoğlu'nu da unutmadık tabii. 

Sarp Levendoğlu,  Begüm Birgören ile birlikte olduğu dönemde bir mekanda içebildiğince alkol içtikten sonra yalpalaya yalapalaya kendisini bir taksiye attı. 

Ancak Sarp Levendoğlu, taksi şoförüne evine tarif edemedi. Çünkü taksiye bindiğinde horul horul uyuyordu. E haliyle taksici de bu durumdan korktu ve Sarp Levendoğlu'nu alkol komasına girdiğini düşünerek hastaneye götürdü.

Tuğba Özerk

Tuğba Özerk

Şarkıcı Tuğba Özerk de 2017'nin ekim ayında evli DJ Özgür Adıgüzel ile alkollü bir şekilde yakalandı. Tuğba Özerk ayakta durmakta güçlük çekerken DJ arkadaşı alkolün etkisiyle basın mensuplarına küfretti.

Nurseli İdiz

Nurseli İdiz

Nurseli İdiz'i unuttuğumuzu düşünmediniz heralde! 

Nurseli İdiz, Bipolar bozukluk hastası olduğunu ve ataklarını alkolle bastırdığını söylüyor.

Hatta alkol probleminin oyunculuğunun önüne geçtiğinin de farkında ki durumu şöyle anlatıyor: "Alkol yüzünden maddi ve manevi çok kaybım oldu, yapımcılar bu yüzden bana rol vermiyor" 

Arada bir "Bu ülkede sette bile içki içen oyuncular var, bütün herkes bunları bilmiyor mu? Neden sadece ben bedel ödüyorum? Bugüne kadar yediğim haltların hepsinin arkasında durdum, yemediklerimi de savundum. Yeter ama artık. Sürekli alttan al, nereye kadar? Ben de bir Nurseli İdiz'im" şeklinde isyanlar etse de alkolden hiç vazgeçemediğinin kendisi de farkında. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Dünyaca ünlü melek Alessandra Ambrosia İstanbul'a geliyor