Ünlülerin yok artık dedirten açıklamaları

Magazin dünyasında bir elin parmağını geçmeyecek kadar toplumsal hassasiyete sahip insan var, onları elbette tanıyoruz, biliyoruz ve çok seviyoruz. Ama bazı ünlüler var ki açıklamaları her seferinde 'yok artık' dedirtiyor. İşte o ünlülerimiz...

28 Nisan 2018, Cumartesi 11:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Seda Akgül: Erkek, maaşının üç katı tektaş almalı

Seda Akgül: Erkek, maaşının üç katı tektaş almalı

"Kısmetse Olur programıyla dikkat çeken ve yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşen Seda Akgül, geçen aylarda TV8'de Hakan Ural'la birlikte sunduğu Gel Konuşalım'da şunları söylemişti: "Bir erkek evlenme teklif edeceğinde alacağı tektaş maaşının en az üç katı olmalı. Bu, uluslararası standartlarda böyledir."  

Metin Hara: Sen hiç benim eski sevgililerimi Google’ladın mı?

Metin Hara: Sen hiç benim eski sevgililerimi Google’ladın mı?

Son dönemin popüler yüzlerinden Metin Hara, Adriana Lima ile ilişkisine inanmayanlara çok değişik laflar hazırlamıştı. Önce sevgilisinden 'yengeniz' diye bahseden ve bizlere ondan selam getiren Metin Hara, Ayşe Arman'a verdiği röportajla gerçekten ağzımızı açık bırakmıştı: 

""Tamam, fiziksel çok bir özelliğim yok ama sen hiç benim eski sevgililerimi Google’ladın mı? Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen, Müge Boz, Beste Kökdemir. Bunlar benim eski sevgililerim. Hepsi inanılmaz güzel, kendi alanlarında inanılmaz başarılı, sempatik, yaratıcı, üretken ve çok güzel kadınlar. Hepsi de ünlü. Ben kimseye bir şey kanıtlamak durumunda değilim. Bugüne kadar de hep sessiz durdum.Birlikte olduğum kadınların hepsi zaten dünya güzeli ve dünya tatlısı. Muhteşem gönüllü kadınlar. Şimdi de kanlı canlı, gayet doğal, iki çocuk annesi, ailesine yardım eden Adriana Lima var hayatımda. Ben de onun hayatının bir parçasıyım. Nokta…"Evet, gerçekten bir nokta koymak lazım ama bu tip açıklamalara...

Seda Sayan: İnşaatlara git!

Seda Sayan: İnşaatlara git!

Seda Sayan, geçen aylarda programına konuk aldığı Ece Gürsel’e söyledikleriyle hepimizin ağzını bir karış açık bırakmıştı. “Sperm bankasından çocuk sahibi olur musunuz? Sorusunu yanıtlayan Ece Gürsel’e “Kız yazık! Ne inşaat işçileri var, günah! Onlar insan değil mi? Doğurmak için ne bekliyorsun? Adamın genleri uygun, güzel adam, iyi adam, sırım gibi maşallah! Tuttuğunu koparıyor. Yap çocuğu, ne var! İnşaatlara git! demiş ve kendisine sosyal medyadan tepki yağmıştı. Ardından kendini savunmak için söylediği “Benim babam da inşaat işçisiydi açıklamalarını bir tarafa koyarsak, neye yanalım bilemedik… İnşaat işçilerini küçümsemesine mi, bunu ekranlardan yapmasına mı, genç bir kadını göz göre göre zor duruma düşürmesine mi? Sorunun cevabını bize siz söyleyin.

Alişan: Terliğimi ayağıma getirecek

Alişan: Terliğimi ayağıma getirecek

"Alişan geçen yıl Esra Erol'un kardeşi Eda Erol'la nişanlanmış ve çift evlilik arifesinde ayrılmıştı. Birlikte oldukları dönemde Alişan'ın POSTA'ya verdiği bir röportaj gündemi uzun süre meşgul etmiş ve Türkiye'de kadına bakışın temellerinin neden böyle olduğunu göstermişti. Çağla Şikel'e ayakkabılarını bağlatması sorulunca eşinden beklentilerini sıralayan Alişan şunları söylemişti: "Elbette terliğimi de ayağıma getirecek! Beklerim tabii. Dizide oynayacaksa benimle oynayabilir ancak. Bilmiyorum, belki ‘geri kafalılık’ diyeceksin ama istemiyorum."Önümüzdeki günlerde Buse Varol'la dünyaevine girecek olan şarkıcı müstakbel eşinin oyunculuk kariyeri için de yine şok eden açıklamalara imza atmıştı: "Buse belli kurallar çerçevesinde oyunculuğa devam edebilir. Örneğin fettan, başka bir erkeği ayartan kadını oynayamaz ama hanım hanımcık rollerde olabilir."  

Hülya Avşar: Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını kendi büyütsün, yemeğini yapsın, kocasını karşılasın

Hülya Avşar: Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını kendi büyütsün, yemeğini yapsın, kocasını karşılasın

"Tuhaf açıklamalarıyla otuz yılı aşkın süredir magazin gündemini meşgul eden ve uzunca bir süre de böyle olacak gibi görünen Hülya Avşar her ne kadar baltayı taşa vurmuş olsa da söyledikleriyle başkası adına utanmanın ne demek olduğunu göstermişti. Programına konuk aldığı Mehmet Aslantuğ’a “Ben şeyciyim. Erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını kendi büyütsün, yemeğini yapsın, kocasını karşılasın" dedikten sonra Mehmet Aslantuğ’un verdiği cevaplar işine gelmeyince devam etmişti: “Evde de kadın baskın, dışarıda erkek, erkek egemenliği diyorum, erkek üstünlüğü, baskısı demiyorum. Erkek egemenliği güzel bir duygu geliyor bana. Ve ardından baltayı taşa vurduğunu Mehmet Aslantuğ’un şu açıklamalarıyla fark etmişti: “Kadın evinde üretimden çekilip bütün istikbalini bir adamın vicdanına, aşkına, samimiyetine, günün sonunda bir gün aklının karışmasına yanılgılarına bırakmamalı.Yine de devam etti tabii… Dediğimiz gibi, uzunca süre de böyle devam edecek.

Burcu Esmersoy: Erkek arkadaşınızla birliktesiniz, cüzdana ihtiyacınız olmayabilir

Burcu Esmersoy: Erkek arkadaşınızla birliktesiniz, cüzdana ihtiyacınız olmayabilir

Sunucu, oyuncu ve yeni YouTuber Burcu Esmersoy kanalı için çektiği videoda ilk buluşmada çantasında bulunanları anlatmıştı. Sıra cüzdana geldiğindeyse bomba gibi bir açıklamaya imza atmıştı:“Erkek arkadaşınızla birliktesiniz, cüzdana ihtiyacınız olmayabilir… Ama ne olur ne olmaz diye… Ki ben ne olur ne olmazcıyım! Mutlaka yanıma para almaya çalışıyorum ya da bir kart…Ne diyelim ki?

Sinan Akçıl: PlayStation oynarken telefonu açmam ve oyun saatlerime karıştırtmam

Sinan Akçıl: PlayStation oynarken telefonu açmam ve oyun saatlerime karıştırtmam

"Bir dönem Ebru Şallı’yla yaşadığı olaylı ilişki sayesinde manşetlerden düşmeyen şarkıcı ve besteci Sinan Akçıl, sevgilileriyle sözleşme imzaladığını şu sözlerle açıklamıştı:"Maddi ve manevi olarak yanında olurum. Ruhunu müzikle, şarkılarla beslerim. PlayStation oynarken telefonu açmam ve oyun saatlerime karıştırtmam. Uyumadan önce beynimi boşaltmak için tartışma programı dinlerim. Televizyon sabaha kadar açık kalır."Yani dünya yansa, sevgilisinin başına bir şey gelse ya da acil bir ihtiyacı olsa Sinan Akçıl koltuğundan kalkmazmış, biz bunu anladık.

Yeliz Yeşilmen: Çatır çatır koca parası yiyorum

Yeliz Yeşilmen: Çatır çatır koca parası yiyorum

Evlendikten ve çocuk sahibi olduktan sonra televizyon ve sinema sektöründen uzaklaşarak Adana’ya yerleşen Yeliz Yeşilmen kocasına Osmanlı erkeği gibi davrandığını açıklamıştı.“Nasıl Osmanlı? diyorsanız, buyurun açıklamaları: “Erkeğine hizmet eden bir kadınım. Osmanlı erkeği gibi suyunu bile getiririm. Reis odur ama son sözü ben sözlerim, asıl patron benim. Hala beni şımartacak diye korkuyor.Gençliği, güzelliğini ve vücudunu evliliği ve çocukları uğruna feda ettiğini söyleyen Yeliz Yeşilmen şöyle devam etmiş ve gerçekten çok ilginç bir açıklamaya imza atmıştı:“Kocamın parasını ben yemeyeceğim de kim yiyecek, pardon? Tabii ki de çatır çatır yiyeceğim. Zirvenin en top noktasındaydım. Her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim. E, yerim tabii! O mu benim paramı yiyecek? Her kadın kocasının parasını yiyecek.

Mehmet Ali Erbil: İki üç kere görüştüğüm insandan çocuk sahibi olamam

Mehmet Ali Erbil: İki üç kere görüştüğüm insandan çocuk sahibi olamam

"Hem başarıları hem de skandallarıyla her daim gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, son olarak şarkıcı sevgilisi Nevin'in hamileliği üzerine şunları söylemişti:"Benim için aile kavramı çok önemlidir. Bugüne kadar eşlerime ve çocuklarıma korumacı davrandım bu konularda konuşmak istemiyorum. Bir çocuk sevgiden oluşur, iki üç kere görüştüğüm bir insandan çocuk sahibi olamam. Çocuklarımın hepsi sevgiden doğmuş parçalarım. Hamilelik sonlandı." 

Kibariye: Kocam elbette gezecek, tozacak. Erkeklerin hakkıdır

Kibariye: Kocam elbette gezecek, tozacak. Erkeklerin hakkıdır

"Kibariye, kendisinden yirmi yaş küçük olan ve nedense sürekli bununla gündeme gelen eşi Ali Küçükbalçık'ın iki kadınla görüntülenmesinin ardından şunları söylemişti: "Kocam elbette gezecek, tozacak. Erkeklerin hakkıdır. Kocama güveniyorum."Herkes durumdan memnunsa, bize bir şey demek düşmez sanki?

İbrahim Tatlıses: Kadın dövülür de, sevilir de

İbrahim Tatlıses: Kadın dövülür de, sevilir de

Birlikte olduğu kadınlara şiddet uyguladığı iddia edilen ve bununla ilgili de sık sık açıklama yapan İbrahim Tatlıses, geçen yıllarda bu iddiaları doğrulayacak tuhaf açıklamalara imza atmıştı:“Kadın dövülür de sevilir de ama 39 yerinden bıçaklanmaz. Döveceksin dediysek de ağzını burnunu kırmayacaksın. Kadın, susmasını bilecek ağır başlılığını koruyacak. Kadın erkeğin meleğidir, keleği değildir.

Ivana Sert: Eski kocam bayan isterse ben ayarlarım

Ivana Sert: Eski kocam bayan isterse ben ayarlarım

Bozuk Türkçesiyle aklımıza kazınan moda yarışmalarının gedikli ismi Ivana Sert, bir barda eski eşiyle pişti olmuş ve muhabirlerin soruları üzerine verdiği yanıtla ağzımızı açık bırakmıştı: “Eğer Yurdal bayan isterse, ben kendim ayarlarım. Bayan mı?!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Paylaştığı fotoğraflarla göz kamaştıran ünlü modeli makyajsız görenler tanıyamadı