Uraz Kaygılaroğlu, Kaan Yıldırım'a yaptığı yorumla Hadise'ye gönderme mi yaptı?

Hadise ile yakın zamanda ayrılan Kaan Yıldırım, sosyal medyadan üstsüz bir fotoğraf paylaştı. Yakın arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu, yaptığı yorumla dikkat çekti. Hadise için gönderme yaptığı düşünüldü. POSTA yazarı Uğur Alkapar da bu konuyu köşesine taşıdı.

21 Ağustos 2021, Cumartesi 11:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hadise’nin Kaan Yıldırım’dan ayrılmasına sebep olarak gösterilen iddialardan biri de “Kaan beni çok yordu” diyen şarkıcının sevgili baskısından bunalmış olmasıydı.

Hadise’nin yakın dostlarına “Her şeyime karışıyordu. İşime, fotoğraflarıma, sosyal medya hesaplarıma” diye dert yandığı konuşuluyordu.

Geçtiğimiz günlerde Uraz Kaygılaroğlu’nun yakın dostu Kaan Yıldırım’ın üstsüz pozuna yaptığı şu yoruma çok gülen oldu...

“Üstün çıplak fotoğraf koydun bişi demedim, bir de üstüne dişlerini göstererek mi gülüyosun!!! Hem de bacakların görünürken (!) Sanırım ayrılıcaz!”

Ancak bunu espri olarak görmeyip biraz önce bahsettiğim Yıldırım’ın Hadise’nin fotoğraflarına karıştığı iddiasıyla dalga geçtiğini düşünenler de oldu.

Belki hiç ilgisi yok ve bu ikilinin kendi arasında bir şaka. Ama geçmiş bitmiş bir ilişki hakkında yanlış anlamalara neden olabilecek bir paylaşımın ne gereği var? Hassas davranıp bunu düşünmeleri gerekmez miydi?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serdar Ortaç: Hepimiz hata yapabiliriz; ben evlendim