Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten boşanma kararı aldı

2014 yılında evlenen Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten boşanma kararı aldı

04 Temmuz 2019, Perşembe 09:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu çiften şaşırtan karar! 2014 yılında muhteşem bir düğünle nikâh masasına oturan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten boşanıyor.

BOŞANMA NEDENİ: GÖRÜŞ AYRILIKLARI!

BOŞANMA NEDENİ: GÖRÜŞ AYRILIKLARI!

Yaptıkları ortak açıklamada anlaşmalı olarak boşanacağını söyleyen çift, boşanma nedeni olarak da görüş ayrılıkları olduğunu belirtti.

Çift boşanmak için yasal süreci avukatları aracılığı ile gerçekleştirdi.

Uraz Kaygılaroğlu'nun Instagram hesabından yayınladığı boşanma açıklaması:

'HESAP KİTAP YAPMADAN, KİMSELERE SORMADAN EVLENDİK'

'HESAP KİTAP YAPMADAN, KİMSELERE SORMADAN EVLENDİK'

Ne denir bilemiyorum. Ben 27 Melis 25 yaşındaydık. Çok sevdik, aşık olduk. Hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş’ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot t-shirt ile evlendik.

5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi. bugün o evliliğin sonuna geldik. evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak olmak adına bir karar aldık.

'5 YILLIK MACERANIN HER ANINA MİNNETTARIM'

'5 YILLIK MACERANIN HER ANINA MİNNETTARIM'

Arkama baktığımda bu 5 yıllık maceranın her anına minnettar olduğumu söylemek isterim. Çocuğumuzu büyütürken kocaman ailemizde herkesin birbirini çok sevdiği, saygı duyduğu bir final olsun istedik. 

 

Hayat uzun bir yolculuk ve biz bu yolculukta kötü hatıralara sahip çocuklar olarak kızımıza kötü hatıralar bırakmak istemedik. Bu süreci içimizde yaşamak, daha önceden de olduğu gibi gündemin dışında olmak isteriz.

Başta kızımız Ada ve ailemizin geri kalan üyeleri düşünüldüğünde buna saygı gösterilmesini rica ediyoruz. Yanımızda olmuş olan herkese teşekkür ederim. Lütfen burada hayatımızda olmaya devam edin. 'YAN MAHALLEDE OLACAĞIM'

'YAN MAHALLEDE OLACAĞIM'

Melis’im, yol arkadaşım, kalbi güzelim, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım.

'KIZIMIZI AYRI EVLERDE BÜYÜTME KARARI ALDIK'

'KIZIMIZI AYRI EVLERDE BÜYÜTME KARARI ALDIK'

Melis İşiten'in boşanma açıklaması ise şöyle:


Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim. 


Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık. Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz.

'EVLİLİĞİ BECEREMEDİK'

'EVLİLİĞİ BECEREMEDİK'

Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz.

Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük. Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam sessiz kalmayı tercih edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ancak bize ve kızımıza zarar verir.

'TEŞEKKÜRLER'

'TEŞEKKÜRLER'

Canım ailem.

Canım dostlarım.

Canım Uraz.

Canım kızım.

Biz her zaman olduğu gibi kocaman bir aile olmaya devam edeceğiz.

Teşekkürler.

Melis Ka...

URAZ KAYGILAROĞLU KİMDİR?

URAZ KAYGILAROĞLU KİMDİR?

Uraz Kaygılaroğlu, 30 Haziran 1987 doğumlu, Türk dizi oyuncusu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. Aslen Balıkesirli.Pis Yedili adlı gençlik dizisinde Can rolünü oynadı, 70. bölümde ayrıldı. Harem adlı dizide de Feminen Ağa rolünü canlandırdı.

Daha sonra ise TRT 1'de yayınlanan Eski Hikâye dizisinde Ömer rolünü canlandırdı. Aynı zamanda Tam Zamanı adlı bilgi yarışmasının sunuculuğunu yaptı.

Kanal D'de yayınlanan Takip adlı bilgi yarışmasını sundu. TRT 1'de yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde Adil Erdem Bayazıt rolünü canlandırdı.

Uraz Kaygılaroğlu, 2014 yılının haziran ayında Melis İşiten'le dünya evine girdi. Evliliklerinden 2 sene sonra 5 Aralık 2016'da kızları Ada doğdu.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uğur Yılmaz Deniz ve Tanya Kilitkayalı sevgili mi? Berker Başmanav'ın 'MasterChef'te aşk var' sözleri ortalığı karıştırdı!