Üst geçide çıkıp, hayatına son vermek istedi

Antalya’da ailevi nedenlerden dolayı bunalıma giren adam, üst geçide çıkarak intihara kalkıştı

03 Haziran 2019, Pazartesi 00:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dumlupınar Bulvarı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi girişinde bulunan üst geçitte bir kişinin korkulukları aşarak aşağıya sarktığını görenler, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. 

İhbar üzerine bölgeye polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İsminin Sinan K. (39) olduğu öğrenilen kişiyi ikna etmek için polis ekipleri yanına giderken, itfaiye ekipleri ise üst geçit altına şişme yatak açtılar. 

Evli ve çocukları olduğu öğrenilen Sinan K.’nın bir süre önce hakkında uzaklaştırma kararı alındığı ve çocuklarını göremediği için bunalıma girdiği gerekçesiyle üst geçide çıktığı öğrenildi.

POLİS HELİKOPTERİ HAVALANDI

POLİS HELİKOPTERİ HAVALANDI

Ekiplerin çalışması nedeniyle araç trafiği tek şeritten kontrollü olarak verilirken, Antalya Emniyet Müdürlüğünün bayram tedbirleri nedeniyle görev yapan polis helikopteri de bölgede 3 kez sorti attı. 

ARAÇ KUYRUĞU OLUŞTU

ARAÇ KUYRUĞU OLUŞTU

Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için kontrollü olarak sağlanan trafik akışı nedeniyle yaklaşık 2 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. Trafikteki sürücüler şahsa tepki gösterirken, bazı sürücüler de cep telefonuyla olayı görüntüledi.

POLİS DALGINLIĞINDAN FAYDALANDI

POLİS DALGINLIĞINDAN FAYDALANDI

Antalya Trafik Denetleme Şube Müdürü Oray Ertuğrul başta olmak üzere polis ekipleri şahsı ikna etmek için yaklaşık 1 saat çaba sarf etti. Sinan K.’nın bir anlık dalgınlığından faydalanan polis ekipleri şahsı sıkıca tutarak kontrol altına aldılar. 

İtfaiye aracından uzatılan sepete alınan Sinan K., olay yerindeki sağlık kontrolünün ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Corona virüs salgınında belirtiler değişti