Uyuşturucu isteyen erkek arkadaşını bıçakladı

Adana'da uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen 20 yaşındaki Leyla K., kendisini döven erkek arkadaşı 35 yaşındaki Tarık Ç.'yi bacağından bıçakladı

18 Ekim 2013, Cuma 13:51
A A
Uyuşturucu isteyen erkek arkadaşını bıçakladı

Yaralı Ç. ile birlikte hastaneye giden Leyla K., "Uyuşturucuyu bırakmak için sözleştik. Krize girince beni dövdü, ben de sözünü hatırlatıp bıçakladım" diye konuştu.

Olay, merkez Çukurova İlçesi’nin Yurt Mahallesi 71157 Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, uyuşturucu madde kullanmak, bulundurmak ve temin etmek suçlarından 13 ayrı suç kaydı bulunan Leyla K., kendisi gibi uyuşturucu bağımlısı olan erkek arkadaşı Tarık Ç. ile birlikte bağımlılıktan kurtulmaya karar verdi.

Ardından da Leyla K.’nın yaşadığı evde odaya kapanan çift, 2 gün boyunca dışarı çıkmadı. Tarık Ç., bu duruma daha fazla dayanamayınca bugün sabah saatlerinde kız arkadaşından kendisine eroin bulmasını istedi.

Uyuşturucuyu bırakmak için sözleştiklerini hatırlatan Leyla K. erkek arkadaşına, "Sen söz verdin, delikanlı adam sözünden dönmez. Ben sana uyuşturucu filan bulamam" diyerek karşı çıktı. Öfkelenen Tarık Ç., sevgilisini tekme tokat dövmeye başladı. Erkek arkadaşının darbelerinden korunmaya çalışan Leyla K., çantasında taşıdığı bıçağı çıkarıp Çelik’in sol bacağından yaraladı.

Erkek arkadaşının yaralanması üzerine odadan dışarı çıkan Leyla K., 112’yi arayıp ambulans istedi. Olay yerine gelen ambulans ile yaralı Tarık Ç. ve Leyla K., Doktor Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Hayati tehlikesi bulunmayan Tarık Ç., kendisini kız arkadaşının bıçakladığını söyledi.

Çantasındaki kanlı bıçağı polise teslim eden Leyla K., "Uyuşturucuyu bırakmak için sözleştik. Krize girince beni dövdü, ben de sözünü hatırlatıp bıçakladım" dedi. Tedavisi tamamlanan Tarık Ç. ise hastanede uyuşturucu krizine girdi. Polis ve özel güvenlik elemanlarına saldırmak isteyen Ç., sedyeye kelepçelendi.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...