Uzaylı gözleriyle gönülleri fethediyor

21 yaşındaki Maria Runyon, Noel'den bir hafta önce yavru bir kedi buldu.Runyan, kedinin adını Sevilen Noel filmi Grinch'ten ilhan alarak Cindy Lou koydu. Ancak Cindy Lou'nun diğer kedilerden büyük bir farkı vardı; uzaylı gözleri.

08 Nisan 2020, Çarşamba 15:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cindy Lou'nun sahibi Maria, "Cindy Lou, 2018 Noel'inden yaklaşık bir hafta önce birileri tarafından kutuya konularak gecenin soğuğunda dışarı bırakılmıştı. Gece yarısı miyavasını duyduk ve onu ısıtmak için getirdik. Adeta kalplerimizi eritti, biz de onu sahiplendik" diyor.

Güney Ohio'da hemşirelik öğrencisi olan Maria, yıllardır kedileri kurtarmış olan ailesiyle birlikte yaşıyor. Maria ve ailesi şimdiye kadar yaklaşık 60 kediyi kurtardı.


Ailesi deneyimli olmasına rağmen Maria Cindy Lou söz konusu olduğunda biraz daha dikkatli davrandı. Bunun nedeni, çok küçük olması ve hiçbir zaman standart bir yavru kedi boyutu kadar büyüyemeyecek olmasıydı. Cindy Lou, şu anda bir yaşın üzerinde olan ve yaklaşık 4 ila 5 kilo ağırlığında.

Gözleri ise her zaman kocaman olan Cindy Lou'yu görenler uzaylıya benzetiyor.


Maria, “Gözleri için endişelenen, arkasında baskı olabileceğini düşünen birkaç kişi vardı. Onlara düzenli olarak veterinere gittiğinden ve buradaki veterinerin gözleri için endişeli görünmediğinden emin olduğumu söyledim. O bizim için bir Noel hediyesi" diyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sosyal izolasyonu eğlenceli hale getiren köpek: Hank