Üzerinde servet taşıyor

Dünyanın en ünlü ve zengin kadınlarından biri olan Kylie Jenner geçtiğimiz akşam Los Angeles'da görüntülendi. Jenner'ın giydiği kıyafetlerin fiyatı ise dudak uçuklatan cinstendi...

29 Mayıs 2019, Çarşamba 08:05 Son Güncelleme:
A A

21 yaşındaki Kylie Jenner dünyanın en ünlü ailelerinden biri olan Kardashian / Jenner ailesinin bir üyesi ve aynı zamanda oldukça başarılı bir genç girişimci. Sahip olduğu serveti her geçen gün büyüten Jenner dünyanın en zengin genci unvanına da sahip.

Kylie Jenner geçtiğimiz akşam Los Angeles'da bir restorandan çıkarken görüntülendi. Akşam yemeğini dışarıda yemeyi tercih eden Jenner giydiklerine bakılırsa bu akşam için oldukça özenmiş gibi görünüyordu.

Kylie Jenner'ın giydiği Julien MacDonald imzalı turuncu elbisenin fiyatı 12 bin 742 sterlin yani 97 bin lira. Ayakkabıları ise Yeezy marka ve 760 dolar yani 4 bin 600 lira.

Forbes dergisi tarafından en zengin genç girişimci seçildiğinde samimi açıklamalar yapan ve zenginliğin kendisine mutluluk getirmediğinden bahseden Kylie Jenner bir yandan da lüks yaşantısından oldukça keyif alıyormuş gibi görünmeye devam ediyor.

Gerek akşam gezmesi için yaptığı hazırlığı gerekse hayranlarının fotoğraflarından yaptığı kolajları Instagram hesabından paylaşan Jenner bunlardan oldukça hoşnut görünüyor.

Sahibi olduğu makyaj ürünleri markasını geliştiren Kylie Jenner son olarak Kylie Skin adında yeni bir seriyi piyasaya sürdü.

Kylie, cilt bakım ürünlerine yer verdiği serisi için açtığı Instagram sayfasına ürünlerini kullanan kişilerin yaptığı yorumları da eklemiş.

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen, glutensiz, parabensiz, sülfatsız ve vegan olan ürünlerin piyasaya sürülen ilk kısmının stokları çoktan tükenmiş bile.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti