Üzerine benzin döküp kendisini yaktı!

Karaman'da 42 yaşındaki Durmuş H., üzerine benzin dökerek kendisini yaktı. Çevredekiler ve trafik polisleri tarafından yangın söndürme tüpü ile müdahale edilerek söndürülen ve ağır yaralanan Durmuş H., hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı

02 Temmuz 2016, Cumartesi 10:10
A A
Üzerine benzin döküp kendisini yaktı!

Karaman Otogarı’nda dün yoğunluğu kontrol etmek için gelen motorize trafik ekibinin yanına sinirli halde gelen Durmuş H. (42), polis memuruna cep telefonu uzatarak, 1 yıl önce önce boşandığı eşini aramasını istedi.

Polis memurunun durumu anlamaya çalıştığı esnada Durmuş H., üzerindeki montunun iç cebinden çıkardığı pet şişe içerisindeki benzini üzerine dökerek çakmağı çaktı ve kendisini ateşe verdi.

Durmuş H.’nin bir anda alev topuna dönmesi üzerine paniğe kapılan çevredekiler yanan adamın üzerine su dökerek ve bez parçalarıyla alevleri söndürmeye çalıştı.

Bu sırada trafik polisi de hemen otogardaki başka bir polis otomobiline koşarak buradan aldığı yangın söndürme tüpüyle Durmuş H.’nin üzerindeki alevleri söndürdü.

HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Elbiseleri yanan ve ağır yaralanan Durmuş H., çağrılan ambulansla Karaman Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Vücudunda ikinci derecede yanıklar oluşan Durmuş H. burada yapılan ilk tedavisinin ardından hayati tehlike kaydıyla Konya’ya sevk edildi.

Yaşanan olay otogarın güvenlik kameraları tarafından da görüntülendi. Durmuş H.’nin yaklaşık bir yıl önce eşinde boşandığı ifade edilirken polis soruşturma başlattı.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer46399","46399","201607","46399-479858.jpg","1", "0","Üzerine benzin döküp kendisini yaktı!");

Muammer ŞEN / DHA

Sıradaki haber yükleniyor...