Uzun soluklu bir ilişki için her gün yapmanız gereken 12 şey

İlişkilerde her zaman roller karşılıklıdır. Bazen kendimizi bu dengeyi kurmayı reddeden insanlarla buluruz. Hayatınızı birlikte geçirmek istediğiniz insanla tanıştığınızı düşünüyorsanız, daha uzun vadeli bir ilişki olmasını sağlamak için yapmanız gereken bazı şeyler var. Uzun soluklu bir ilişki için yapmanız gereken bazı şeyler var. Bunlar birkaç ay, yıl hatta birkaç hafta boyunca birlikte olsanız da yapılmalıdır. İşte kalıcı bir ilişki için yapılması gereken 12 şey.

27 Aralık 2019, Cuma 09:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

1-Birbirinizi olduğunuz gibi kabul edin, değiştirmeye çalışmayın

Birini sevdiğiniz zaman, onu olduğu gibi seversiniz. Onları değiştirmemeli ve olmadıkları bir insana dönüştürmeye çalışmamalısınız. Birbirini olduğu gibi kabul etmek, en önemli faktördür.

2-Küçük jestler yapmaya devam edin

Küçük jestler yapmayı unutmak kolaydır o nedenle hatırlamaya çalışın. Bu jestleri ne kadar çok yaparsanız eşinizle o kadar bağlantılı olursunuz. Küçük jestler kıvılcımların devam etmesine yardımcı olan şeydir.


3-Bir şeyden emin değilseniz, sorun

Bir şey hakkında merak ettiğiniz veya şüphelendiğinizde partnerinizden bunu açıklamasını isteyin. Bu, ikinizi aynı safta ve sahip olabileceğiniz endişeleri gidermenizi sağlar. Bir şey sormak istiyorsanız, oyalanmayın ve sorun.

4-Birbirinizi affetmeye istekli olun

Biz sadece insanız ve hepimiz hata yaparız. Bu dünyada hiç kimse mükemmel değil. Hepimiz bazen affetmeye istekli olmalıyız.

5-Gerektiğinde kendinize zaman ayırın

Yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğunda partnerinizin bunun farkında olduğundan emin olun ve sonra kendinize mola verin. Hepimizin yalnız kalmaya ihtiyaç duyduğumuz anları var. Bu, ikinizin birbirinizden yorulmasını önlemenin harika bir yoludur.6-Birbirinize karşı samimi olmayı asla bırakmayın

Uygun oldukça fiziksel temasta bulunmaya özen gösterin. Öpüşmeyi veya birbirinizin varlığının tadını çıkarmayı bırakmayın. Bazen bununla ilgili sınırlamalar olsa da, birbirinizin farkında olun.

7-Açık olmaktan korkmayın

Uzun zaman biriyle birlikte olmak söz konusu olduğunda, ilişkideki herkesin açık olması gerekir. Birbirine karşı savunmasız olmak, birlikte büyümenin harika bir yoludur. Birbirinizle ilişki kurarak daha önce hiç olmadığı kadar yakınlaşabilirsiniz.


8-Birlikte kaliteli zaman geçirin

Birlikte eğlenerek vakit geçirin. Birbirinizle yaptığınız şeyler, sıkıcı veya monoton, sıradan olmak zorunda değildir. Sahip olduğunuz sevgilinin tadını çıkarın.

9-Birbirinize asla yalan söylemeyin

Birbirine karşı dürüst olun. Bir şeyleri birbirinden uzak tutmayın ve gerçeği söylemeyi reddetmeyin. Bir çift olarak, ikinizin de dürüstlüğe odaklanması gerekiyor.

10-Sınırları bilin ve bunlara saygı duyun

Sınırlar belirlendiğinde onlara saygı gösterin. Partnerinizin sınırlarına saygı göstererek, partnerinize de saygı duyarsınız. Kalıcı ilişkiler söz konusu olduğunda saygı çok önemlidir.


11-Bazen zor olsa da, birbirinizi dinleyin

Bazı zamanlar oldukça zorlayıcıdır ve ilişkinizde sorunlar olsa bile birbirinizi dinlemeye istekli olun. Kendinizi partnerinize karşı kapatmayın ve neyin yanlış olduğunu merak etmeyin. Açık olun ve konuşun, hayal edebileceğinizden daha iyi olacak.

12-Cep telefonlarınıza ve diğer teknolojik cihazlara yapışmayı bırakın

Kimsenin teknolojik cihazlarını kullanmadığı, birlikte olduğunuz zamanları belirleyin. Telefonları kapatın ve birbirinizin varlığının tadını çıkarın. Bu sandığınızdan çok daha kolay.

posta.com.trSıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Asla göz ardı edilmemesi gereken 7 ilişki sorunu