Vatanım Sensin 37. bölüm özeti (Vatanım Sensin 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Vatanım Sensin 37. bölüm özeti (Vatanım Sensin 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

Kanal D'nin sevilen dizisi Vatanım Sensin 37. bölüm ile ekranlardaydı. Bu bölümde Leon ifşa olma tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Peki Vatanım Sensin 37. bölüm'de neler yaşandı? Vatanım Sensin 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

15 Aralık 2017, Cuma 01:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Vatanım Sensin 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 37. bölümü ile dün akşam seyircisinin karşısına çıkan Vatanım Sensin'de heyecan devam ediyor. Son yayınlanan bölümle birlikte izleyiciler yeni bölüm için sabırsızlanmaya başladı.


VATANIM SENSİN 38. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?


Başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak'ın paylaştığı Vatanım Sensin 37. bölümü ekrana geldi. Vatanım Sensin'in heyecan dolu son bölümünün ardından yeni bölümde neler yaşanacağı merak edilmeye başlandı. Dizinin takipçileri 'Vatanım Sensin 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Fakat Vatanım Sensin 38. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.


Merve Dizdar Vatanım Sensin dizisine dahil oldu (Merve Dizdar kimdir?)


VATANIM SENSİN 37. BÖLÜM ÖZETİ


Kerim’i vurduktan sonra, Cevdet’e görünmeden kaçmayı başaran Azize, elinde Kerim’in kanıyla çiftliğe dönemeyeceğine karar verir ve çareyi yollara düşmekte bulur. Yolculuğu sırasında en derin acılarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. 

Bolşeviklerin, Türklere yardım ettiği dedikodusu ayyuka çıkmış, Ankara’yı kafirle işbirliği yapmakla suçlayanlar ayaklanmıştır. Filippos ise silahları kendisine değil, Türk ordusuna veren Rusları cezalandırmak üzere ordudaki Bolşeviklerin peşine düşer. 

Cevdet, Leon'un Bolşevik olduğunu öğrenir...
Vatanım Sensin 37. yeni bölüm fragmanı yayında! Vatanım Sensin’de Cevdet namlunun ucuna geliyor…Vatanım Sensin'in 36. bölümünde yer alan Alina Boz kimdir?Vatanım Sensin'e Leon ve Hilal'in öpüşme sahnesi damga vurdu


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Danla Bilic'in sevgilisiyle pozuna annesinden veto!