Ve Alper Cim Bom'da!

Ve Alper Cim Bom'da!

Fatih Terim'in listesindeki 1 numaralı oyuncu olan Alper Potuk için müjdeyi Eskişehir Başkanı Halil Ünal verdi: “Galatasaray'a çok yakın”

30 Nisan 2013, Salı 09:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray’ın iki sezondur gündeminden düşmeyen Eskişehirspor’un genç orta saha oyuncusu Alper Potuk, Aslan olmak üzere. Cim Bom’un uzunca bir süredir transferi için uğraş verdiği milil oyuncu için anlaşmanın sağlanmak üzere olduğu ortaya çıktı. Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, dün akşam Lig TV’de, kapalı kapılar arkasında yaşananları açık bir şekilde dile getirdi. Transfer görüşmelerini yürüttükleri Abdürrahim Albayrak’la çok yakın dost olduklarını söyleyen Halil Ünal şöyle konuştu: “Alper, Galatasaray’a çok yakın. Henüz hayırlı olsun demedik ancak aradaki makas kapandı. Onların teklifiyle bizim istediğimiz miktar arasında çok az fark kaldı.” Ünal’ın bu açıklamaları sonrası transferin bitme noktasına geldiği ve sezon biter bitmez, resmi imzaların atılacağı öğrenildi.

MELO'NUN GÖLGESİNDE OYNUYOR

Özellikle teknik direktör Fatih Terim’in iki sezondan bu yana 22 yaşındaki genç yıldızı kadrosuna katmak istediği biliniyor. Alper’i renklerine bağlayacak olan Cim Bom, aynı bölgede oynayan Felipe Melo için de Juventus’la yapacağı pazarlıklarda elini güçlendirmiş görünüyor.

Fanatik

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ozan Tufan Watford formasıyla ilk maçına çıktı