Vestel VEO özellikleri nedir? Fiyatı ne kadar? VEO görüntüsü

Vestel'in ilk yerli elektrikli otomobili VEO'nun görseli ilk kez gün yüzüne çıktı. Bu heyecan verisi gelişme sonrası vatandaşlar başta otomobilin görseli olmak üzere özelliklerini ve fiyatını merak etti. İşte detaylar...

11 Ekim 2018, Perşembe 17:14 Son Güncelleme:
A A
Vestel VEO özellikleri nedir? Fiyatı ne kadar? VEO görüntüsü

"Beş babayiğit"ten biri olan Zorlu Holding ilk yerli elektrikli otomobil tasarımı için tescil başvurusunu yaptı.

Otomobilin adı "VEO" olacak. Otomobilin ilk görüntüleri ise paylaşıldı.

Oldukça gösterişli olan otomobilin görüntüsü, özellikleri ve fiyatı şimdiden merak edilmeye başlandı.

VESTEL VEO ÖZELLİKLERİ VE FİYATI...

6 farklı görüntüsü yayınlanan Vestel VEO'nun tescil başvurusu işlemi devam ediyor. 3 aylık itiraz sürecinin ardından özellikleri ve fiyatı hakkında da bilgiler vatandaşlarla paylaşılacak.

OTOMOBİLİN ADI: VEO

Vestel'in 7 Eylül 2018'de yaptığı tescil başvurusunun yer aldığı ve 9 Ekim 2018 tarihinde yayınlanan Türk Patent ve Marka Kurumu’nun Tasarımlar Bülteni’ne göre Vestel’in yerli otomobilinin adı ise “VEO” olacak. 6 farklı görselin paylaşıldığı başvuruya göre VEO'nun tasarımcıları ise şunlar: Burak Emre Altınordu, Kazım Doku ve Mehmet Kaya.

Habertürk’ten Necdet Çalışkan’ın haberine göre; Vestel’in tasarım tescil başvurunun yer aldığı Türk Patent ve Marka Kurumu’nun 9 Ekim 2018 tarihli Tasarımlar Bülteni’nde sözkonusu tasarımla ilgili itiraz sürecine de yer verildi.

Buna göre Vestel'in bu tesciline gerçek veya tüzel kişiler ile ilgili meslek kuruluşları gerekçelerini açıkça belirtmek ve ilgili yönetmelikte öngörülen şartları yerine getirmek koşuluyla, 3 ay içinde itirazda bulunabilecek. “VEO” adlı otomobilin tasarımıyla ilgili itiraz süreci 2019 yılının Ocak ayı ortasında sona erecek.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.