Vildan Atasever cadı oldu Mehmet Ali Erbil yogacı!

Instagram 'akıllı cep telefonlarının' en gözde uygulaması. Ünlüler de bu uygulamanın sıkı kullanıcısı oldular. En özel anlarını fotoğraflayıp, Instagram üzerinden internette takipçileriyle paylaşıyorlar. Hem bir türlü reklam hem de oyun. Bu hafta da Instagram'da dolaştım ve sevdiğim fotoğrafları aldım

11 Kasım 2012, Pazar 05:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ŞARKICI YONCA EVCİMİK:İspanyol şarkıcı Enriqueİglesias geçenlerde İstanbul’dakonser verdi. Kadınlarsutyenlerini sahneye fırlattı.Yonca Evcimik ve ElifDağdeviren de kulisi bastı.

KOMEDYENCEM YILMAZ:Tarkan ileCem Yılmaz’ınaralarından susızmıyor. Keşkeaynı sahneyipaylaşsalar.

OYUNCU HAMDİ ALKAN:Eşinden yeni ayrılan HamdiAlkan Fas-Kazablanka’daII. Hasan Camii önünde.Görenler imam sansa da, osakalını kesmeye niyetli değil.

ŞOVMEN MEHMET ALİ ERBİL:Mehmet Ali Erbil ile BaşakSayan yoga üstadı lakaplıAkif Manaf’la... Çapkınlıksonrası ruhlarını dinlendiriyorlar.

SABA TÜMER: Saba Tümer, İngiliz Chelsea’ninyıldızı John Terry’yi Londra’da bir lokantadayakalamış. Terry genç, hızlı, golcü ve çok çapkın!

TUBA ÜNSAL: Gecelerden, davetlerdenkendini alamayan Tuba Ünsal kızıSare’ye de sonunda vakit ayırmış.

OYUNCU VİLDAN ATASEVER HACIOĞLU:Siz deyin ‘yeşil gözlü canavar’, ben diyeyim‘hortlak’. Neyse ne, yaratıcılık şahane!Cadılar Bayramın kutlu olsun Vildan.

ASLIŞAH ALKOÇLAR:Aslışah Alkoçlar ileYılmaz Erdoğan’ın kızıBerfin Erdoğangecelere akmış. İkiliyeDemet Akbağ ablalıkve eşi Zafer Çikaise abilik yapıyor.

CEYLAN ÇAPA: Ceylansonunda bıyıksız bir sevgilibuldu. Oyuncu sevgilisi BurakÖzçivit bıyıklarını kesmeyinceo da iskeletle poz verdi.

ÖZLEM YILDIZ: Özlemsaçlarının rengindeki o iguanayınereden buldun?! Yoksasen de mi ‘Survivor’ yolcususun?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yaz geliyor farkında mısın? Peki, yaza hazır mısın?