Volkan Demirel, Bodrum'da kadın hayranlarının ilgisiyle zor anlar yaşadı

Volkan Demirel, geçen akşam Bodrum’daki bir mekanda kadın hayranlarının ilgisiyle zor anlar yaşadı. Aşırı ilgiden bunalan kaleci, patladı. Volkan Demirel’in o sırada yanındaki eşi Zeynep Hanım ise kıskançlık krizine girdi

05 Temmuz 2019, Cuma 08:22 Son Güncelleme:
A A

Kaleci Volkan Demirel ile eşi Zeynep Sever Demirel'in keyfi geçen akşam Bodrum'da bir mekanda kaçtı. Yalıkavak Marina'daki bir gece kulübüne giden ikili, iddiaya göre kavgaya karıştı.

Kavganın nedeni ise Fenerbahçeli kaleciye kadın hayranlarının aşırı ilgisiydi. Eşiyle eğlenen 37 yaşındaki kaleci, alkollü birkaç kadının sözlü taciziyle rahatsız oldu.

GÜVENLİK DEVREYE GİRDİ

GÜVENLİK DEVREYE GİRDİ

Volkan Demirel, fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının fiziksel temasıyla da çileden çıktı. İddiaya göre kaleci ile kadınlar arasında sözlü sataşma yaşandı. Bunun üzerine güvenlik devreye girdi.

Eğlencesi zehre dönüşen Demirel, hemen eşiyle mekanı terk etti. Ancak Volkan Demirel için sorun bununla sınırlı kalmadı.

Ünlü kaleci, eşinin kıskançlığıyla zor anlar yaşadı. Konuşulanlara göre ikili, lüks teknelerinde kavgaya tutuştu.

Volkan Demirel, eşine olayda suçunun olmadığını anlatmak için bin dereden su getirdi. Her şeyi tatlıya bağlayan çift, kızlarıyla Bodrum tatiline devam ediyor.

(Takvim)

Sıradaki haber yükleniyor...