Volkan: Seni evinden aldırırım

Volkan: Seni evinden aldırırım

A Milli Futbol Takımın Avusturya kampında, kaleci Volkan Demirel, bir muhabire saldırdı

27 Mayıs 2012, Pazar 18:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2014 Dünya Kupası Eleme Grubu maçlarına Avusturya'da hazırlanan A Milli Futbol Takımı'nın file bekçisi Volkan Demirel, şehir turunu görüntülemek isteyen HaberTürk Gazetesi muhabiri Vedat Danacı ile arasında tartışma yaşadı. Demirel, konuyla ilgili twitter'dan açıklama yaptı.

2014 Dünya Kupası Eleme Grubu maçlarına Avusturya'da hazırlanan A Milli Futbol Takımı'nın, bu sabah yapılması planlanan antrenmanın iptal olması nedeniyle futbolcular ve teknik ekip şehir turuna çıktı. Leogang Bölgesinde 2300 metre yükseklikteki kayak bölgesinde Tur sırasında tatsız bir olay yaşandı...

Futbolcular ve teknik ekibin şehir turunu görüntülemek isteyen sabah gazetesi muhabiri Oğuz Yörük, kaleci Volkan ile fotoğraf çekilme konusunda konuştu. Bu arada Volkan HaberTürk Gazetesi muhabiri Vedat Danacı'ya dönerek "Niye öyle bakıyorsun" diyerek sert konuştu.

 HaberTürk Gazetesi foto muhabiri Vedat Danacı ile milli takım kalecisi Volkan Demirel arasında tartışma yaşandı.

Vedat Danacı'nın görüntü almasına sinirlenen milli kaleci, "Ben seni yazdım oğlum, seni evden aldırmazsam ben de Volkan Demirel değilim" diyerek foto muhabirinin üzerine yürüyünce araya takım arkadaşları ve yardımcı antrenör Tayfun Korkut girerek olayın büyümesini engelledi.

 Volkan Demirel takım arkadaşı Egemen'e dönerek "Medyada bazı parazitler olmasaydı daha iyi olurdu.” dedi. Egemen'de "Haklısın" yanıtı verdi. Volkan daha sonra "Ben takım arkadaşlarım fotoğraf çekilmesinden rahatsız. Çekecekseniz beni çekin dedim. Sanırım olayı yanlış anlamışlar." yorumunu yaptı

VOLKAN DEMİREL'DEN AÇIKLAMA

Tecrübeli file bekçisi Twitter'daki hesabından yaptığı açıklamada, foto muhabirin kendisini tahrik ettiğini söyledi.

İşte Volkan Demirel'in o tweetleri;HURRİYET

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray'a Ryan Donk'tan kötü haber geldi