Vücutlarının bazı yerleri sayesinde ünlü olmuş 6 kişi

Bazı vücut parçaları var ki insanları ünlü etmeye yetiyor da artıyor bile :) Tabii ki kişilerin yeteneklerini de hiçe saymıyoruz fakat bu imzaları haline gelmiş yerleri ve mimikleri onları uzun uzun konuşmamıza sebep oldular haliyle.

13 Aralık 2020, Pazar 17:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Cara Delevingne ve kapkalın kaşları

Cara Delevingne ve kapkalın kaşları

O ilk meşhur olduğu yıllarda kalın kaşlar şimdiki kadar moda değildi, hatta alışılmamış olduğu için belki de dalga sebebiydi. Ama onun aracılığıyla kısa süre içinde çok cool bir görünüme dönüştü.

Julia Roberts'ın dişleri, dudakları ve gülüşü

Julia Roberts'ın dişleri, dudakları ve gülüşü

Pretty Woman filminde onun en çok dudaklarına ve gülüşüne bakmışızdır belki de. Bu gülüş öylesine özel ki onu sadece Oscarlık filmlerde değil bol bol diş macunu, parfüm, ruj reklamlarında görmemize de sebep oldu.

Cİndy Crawfor ve beni

Cİndy Crawfor ve beni

Dünyanın en meşhur beni diyebilir miyiz? Çünkü belki de dezavantaj gibi duran bu vücut izini o tamamiyle avantja çevirdi ve dünyadaki çoğu kadının göz kalemiyle kendisine ben çizmesine kadar ilerledi işler :)

Kylie Jenner ve dudakları

Kylie Jenner ve dudakları

Aslında kendi orijinal dudakları değil, zaman içinde dolgu yaptırarak ulaştığı bu dudaklar ona önce bol bol takipçi ardından da kocaman bir kozmetik sektörü hediye etti. Geriye de dudak büzmeli poz verme modası kaldı elimizden.

Kim Kardashian ve poposu

Kim Kardashian ve poposu

Ondan önce bu tahtın sahibi Jennifer Lopez'di, fakat onun da genleri oldukça geniş bir kalça görüntüsüne izin veriyordu 90'larda. Bunun çok konuşulduğunu fark etti ve estetikle daha da ilerletmeye başladı. Şu sıralar estetik doktorunun bile "rayından çıktı" dediği bi kalça genişliğine sahip. Bir de dünyanın en zengin kadınlarından biri olma sıfatına.

Christina Hendricks ve göğüsleri

Christina Hendricks ve göğüsleri

Hollywood'un en iyi oyuncularından biri olsa da çoğu kişi hala onu oldukça büyük göğüs boyutuyla anmayı seçiyor :) O ise bundan hiç rahatsız değil, fakat bazı yönetmenler dizilerde bu durumun konunun önüne geçmemesi için ona bazı kıyafet kuralları koyabiliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkek ve kadın şampuanları arasındaki temel farklar